„Musela jsem pro Elišku spěchat do jeslí, protože ji pokousalo jiné dítě. Když jsem viděla záběry z kamer, nechtěla jsem tomu uvěřit.“

Maminka se musela v rychlosti vrátit do jeslí pro svou dceru, protože byla zraněná. Nikdy si nemůžete být na 100 % jistí, že je vaše dítě v bezpečí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rodiče velice často potřebují pomoct s dětmi, protože musí navštívit lékaře, dojet do práce nebo mají jinou neodkladnou záležitost, ke které nemohou vzít děti. I když mají okolo sebe rodiče, rodinu nebo přátele, může se stát, že ani oni zrovna nemohou a nezbývá jiná možnost než dát dítě na hlídání k někomu, kdo se podobné činnosti věnuje už delší dobu. Pro velmi malé děti jsou například vhodné jesle, ale tato maminka jménem Barbora brzy zjistila, že v jeslích její dceru příliš nehlídali.

Volný čas na vlastní zájmy

Není nic lepšího, než když maminka na mateřské získá chvilku času i pro sebe a může být na moment bez svých dětí. Být na mateřské dovolené totiž znamená práci na 24 hodin denně a lidé si musí uvědomit, že tato práce nekončí po 16:00, ale pokračuje celou noc – a hlavně několik dalších let. Maminka Bára dala svou dcerku Elišku do jeslí s tím, že si mezitím zařídí svoje věci, ale po chvilce se pro ni musela rychle vrátit.

Maminka se rychle vrátila pro svou dceru

Když Báře zavolali z jeslí, aby se pro svou dceru zase vrátila, protože se něco stalo, Bára docela zpanikařila a netušila, co si má představit pod pojmem, že se něco stalo. Jakmile doběhla do jeslí, rychle pochopila, o co jde. „Jakmile mi zavolali z jeslí, hodně jsem znejistila. Rychle jsem běžela zpět pro svou dceru a když jsem ji uviděla, došlo mi, že musíme ihned k lékaři,“ zmínila Bára při vyprávění děsivé momenty.

Bára nechápala, že si toho personál nevšiml

„Bylo pro mě až k neuvěření, jak je možné, že si toho personál celou dobu nevšiml. Eliška měla po celé tváři kousance a bylo jasné, že to nebyla záležitost 3 sekund. Nechápala jsem, co je to za personál, když má na starost takto malé děti a nedokáže je uhlídat.“ Bára zároveň dodala, že se později s personálem jeslí podívali na kamerový záznam, z něhož bylo vidět, že Elišku pokousalo druhé dítě, které se k ní proplížilo.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Malý pachatel pokousal už několikáté dítě

Podle všeho pokousal Elišku malý dvouletý chlapec. Eliška ale nebyla jeho první obětí, tento chlapec už totiž několikrát pokousal své kamarády, ale maminka, která ho do těchto jeslí umístila, se o tom zapomněla zmínit personálu. Bylo zcela jasné, že by ho do jeslí jinak nepřijali. Eliška nakonec dostala na hluboké kousance antibiotika a naštěstí se její rány hezky zahojily. Personál jeslí celý incident vyřešil a nyní si dávají větší pozor na to, aby se už nic podobného neopakovalo.

Jak byste reagovali, kdyby se něco podobného stalo vašemu dítěti?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články