Podle Dády jsou s Felixem veřejně šikanovaní. Někdo prý sleduje jejich dům

Dáda Patrasová se bojí o svou rodinu, kterou sleduje neznámá osoba. Přirovnala se k zesnulé Ivetě Bartošové, již podle jejích slov uštvali novináři.

Dáda Patrasová a Felix Slováček i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka Dagmar Patrasová se opět dostává do hledáčku médií. Tentokrát se však nejedná o další skandál jednoho z členů rodiny. Čtenáři tisku jsou zvyklí na zprávy o věčně nevěrném Felixi Slováčkovi, nebo naopak o alkoholových eskapádách samotné Patrasové. Ta prohlásila, že jejich dům neustále někdo monitoruje a nepřímo vyhlásila válku novinářům.

Nechvalně známá rodina

Patrasová už nezvládá život veřejně známé osobnosti, která je neustále v hledáčku médií. Dle jejích slov již má plné zuby nevyžádané pozornosti, která je jí vyloženě nepříjemná. Ocenila by větší klid a soukromí. Není se čemu divit už vzhledem k tomu, jakou povahu mají obvyklé novinky o zmíněné rodině. Naposledy to byl hněv Aničky Slováčkové na jejího otce Felixe.

Hudebník Slováček by médiím svorně prozradil cokoliv, včetně plánů ohledně letní dovolené. Tento přístup však Anička neschvaluje. Musela tak s otcem absolvovat nepříjemný rozhovor. Patrasová sklízí v poli soukromém i pracovním samou kritiku. Její rodina sdílí názor, že by měla řešit svou závislost na alkoholu. Veřejnost naopak žádá spravedlivý trest po způsobené autonehodě.

Novináři a Bartošová

V současnosti čelí rodina otevřené šikaně. Neznámá osoba sleduje jejich dům čtyřiadvacet hodin denně. Sama Patrasová k nepříjemné situaci uvedla: „V přízemí jsou kanceláře naší agentury a chodí tam herci, zpěváci i další umělci, členové naší rodiny i přátelé. Například natočil naši dceru i řadu našich známých. Samozřejmě že mě to vytočilo, ale neudělali jsme nic. Možná jsem měla kontaktovat policii, protože jde o otevřenou šikanu naší rodiny.

Felix Slováček a Dáda Patrasová iZdroj fotografie: Nextfoto

Následně se řeč stočila na již zesnulou zpěvačku Ivetu Bartošovou. Patrasová má za to, že ji bulvární novináři dohnali k sebevraždě. Doteď na Bartošovou vzpomíná a velmi lituje toho, jaký osud ji potkal. Život všech osobností showbyznysu má své určité podobnosti. Patrasovou a Bartošovou spojuje například Josef Rychtář, který komunikoval s oběma ženami. Patrasová se snaží naučit žít s pozorností stalkera.

Jaký máte názor na slova Patrasové?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články