Rychtář bombarduje Dádu Patrasovou SMSkami. Snaží se ji prý varovat, aby ji nepotkal stejný osud jako Bartošovou

Vdovec Josef Rychtář obtěžuje herečku Dádu Patrasovou nevhodnými zprávami. V nich naráží na Ivetu Bartošovou a Felixe Slováčka.

Josef Rychtář manžel Ivety Bartošové i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Na veřejnost se dostaly zprávy o kontaktu mezi Josefem Rychtářem a Dádou Patrasovou. Dalo by se hovořit o stalkingu a pronásledování. Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová promluvila o nepříjemných zprávách, které od Rychtáře dostává. Nešlo o jednu zbloudilou smsku, nýbrž o intenzivní bombardování z jeho strany. Patrasová se cítí být obtěžována a z celé situace je nešťastná.

Přirovnání k Džambulce

Obsah zpráv je velmi rozmanitý. Ve většině Rychtář Patrasovou varuje před podobným osudem, jako potkal jeho bývalou partnerku Ivetu Bartošovou. Ta spáchala sebevraždu ve svých osmačtyřiceti letech. Dalším námětem konverzace z jeho strany je také nedostatečná péče Felixe Slováčka, který není pro Dádu dost dobrým partnerem.

Deník Aha! píše, že Dádu tato korespondence velmi obtěžuje. Nejvíce se obává skutečnosti, že ji Rychtář přirovnává k Ivetě Bartošové. Tu nazýval kontroverzní přezdívkou Džambulka. Pro již zmíněný deník Patrasová uvedla: „To mne opravdu vyvádí z míry. To snad nemyslí vážně. Já jsem svoje děti zdárně vychovala a dovedla do dospělosti bez jediného pochybení!“

Rychtář bez zábran

„Neřežu se žiletkou a chci žít. Nechci se vrhnout pod vlak a jsem spokojená s tím, co jsem v životě dokázala.“ Na celé aféře je zvláštní fakt, že Dáda není žádná Rychtářova známá. Není mezi nimi žádný vztah. Jsou naprosto cizími osobami. Rychtář však nemá žádné zábrany. Neštítí se ani otevřené kritiky Dádiných blízkých. V jedné ze zpráv nepřímo označil Felixe Slováčka za svini.

Felix Slováček a Dáda Patrasová iZdroj fotografie: Nextfoto

Přesněji napsal: „Dádo, Felix není normální… Svině si nedají pokoj. Snaží se vás dostat na samé dno jako Ivetku!“ Dáda na podivné zprávy zatím nijak nereaguje. Sama je však také poměrně kontroverzní osobností českého showbyznysu. Aktuálně je spojována s řízením motorového vozidla pod vlivem návykových látek. I v souvislosti s touto nehodou ji Rychtář kontaktoval s radou, jak se vykroutit z obvinění.

Co si myslíte, že stojí za zájmem Josefa Rychtáře?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články