Hasič se stal hrdinou dne, pomohl ženě porodit malou holčičku. Když se později dozvěděl, že ji opustila, ihned zakročil jako anděl strážný

Být hasičem je jedno z nejnáročnějších povolání. Své o tom ví i Marc Hadden, který zachránil život malé holčičce.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hasič z Jižní Karolíny Marc Hadden je hrdým otcem tří děti, včetně šestileté Rebeccy Grace. No a právě o této malé holčičce je dnešní příběh. Jednoho dne totiž Marc zachránil malou Rebeccu, a v tu chvíli ještě nikdo nečekal, jak mu tato malá dívenka později vstoupí do života. Tento příběh vás určitě zasáhne.

Zachránil malou holčičku

Marc Hadden se podělil o svůj neuvěřitelný příběh. Dne 14. listopadu zareagoval na volání 911. Volala žena, která měla velké bolesti břicha. Když dorazil, poprvé v životě byl tím, kdo pomáhá ženě při porodu. Miminku musel podávat kyslík, protože nebylo schopné samo dýchat. Holčička ale bojovala od první chvíle, kdy vykoukla na svět. Pro Marca bylo úžasné slyšet její pláč, protože věděl, že jí zachránil život.

iZdroj fotografie: Fotografie: Depositphotos

Matka holčičky si ji nemohla nechat

Když se s miminkem a jeho matkou dostali do nemocnice, sdělila matka lékařům, že si dítě nemůže nechat, protože už teď měla jedno dítě a o další by se postarat nezvládla. Ukázalo se, že Marc a jeho žena Beth hodně dlouho uvažovali o adopci, protože porody jejich dvou synů byly opravdu náročné a do třetího už by nešli.

Nakonec si dítě adoptovali právě Marc s jeho ženou

Jednoho dne se manželé rozhodli navštívit ženu v nemocnici. Beth přinesla novopečené mamince malou bibli. V tu chvíli vešel do pokoje doktor a začal mluvit o adopci. Matka řekla, že nemůže dát holčičku někomu, koho nikdy před tím neviděla. Nakonec si holčičku adoptovali Marc a Beth a pojmenovali ji Rebbeca Grace. Nyní je z ní už šestiletá slečna, která zná příběh o své matce, a celým srdcem miluje svoji náhradní rodinu.

Zdroj: WMBF News

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Sušička bude sloužit až o 10 let déle: Čistit by se měly nejen filtry, ale i senzory vlhkosti
Události247.cz
Události247.cz
Velké firmy začínají propouštět po tisících. Zaměstnanci se bojí, co přijde dál
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak provést domácí klystýr: Kdy je to skutečně potřeba a za jakých okolností je lepší se mu vyhnout
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč se kočky bojí okurek: Jedna z teorií říká, že jim připomíná zvíře, které je jejich dávným nepřítelem