Po rozvodu Harrymu nezůstane téměř nic. Meghan požaduje skoro 2 miliardy korun a děti výhradně do své péče

V novinách již padla zmínka o potenciálním rozvodu ostře sledovaného páru Harryho a Meghan. Nyní ale bylo odhaleno, co Meghan od Harryho plánuje u soudu požadovat.

Meghan a Harry i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nejen na všech britských stránkách a webech se rozjely spekulace o vztahu mezi vévodou a vévodkyní ze Sussexu. Manželství Harryho a Meghan totiž už dlouhodobě skřípe a nedávno na povrch vyplavaly nové, šokující informace. Zásadním faktorem pak bylo dozajista odhalení, co bude u soudu Meghan od svého nynějšího manžela požadovat.

Poprvé spolu neoslavili výročí

Jeden z britských tisků přišel se zprávou, že bude Meghan bojovat o výhradní péči o děti a dvě miliardy korun. Ačkoliv fámy o jejich roztržce kolovaly médii již nějakou dobu, nikdy to nezašlo tak daleko, jako nyní. Rozvod se proto podle novinářů blíží závratnou rychlostí. Tuto teorii potvrzuje také skutečnost, že spolu 19. května populární manželský pár neoslavil své 5. výročí svatby, což obvykle probíhá ve velkém stylu.

Manželé dělají jakoby nic

Zanedlouho bylo očividné, že se manželský pár snažil rychle se šířící zprávu zamést pod koberec. Jak uvádí Daily Mail, poprvé od doby, co byli králem vysídleni z Frogmore Cottage, byli společně spatřeni venku. Oba se usmívali a drželi jeden druhého za ruku, zaujali tedy ideální pózu pro zvědavé fotografy. Nikdo nepřišel na to, co vlastně dělali, nicméně snímky zachycují Harryho a Meghan, jak opouštějí budovu, ve které se nachází více podniků: vlasový salon, pilates studio, karate studio i jóga a himálajské meditace.

Meghan má svého manžela dost

Jedním ze svědectví, sloužících jako zdroj informací, byl rozhovor s osobní vizážistkou a kamarádkou Meghan Markle, která o Harrym pronesla následující: „Definitivně našel své místo a v Kalifornii se usadil, přesto se mu stýská po domově.“ Královský korespondent Tom Bower dále veřejně informoval, že pár už začal žít odděleně, a dále tvrdí, že Meghan má Harryho plné zuby. Podle Bowera mají manželství výrazně zhoršovat viditelné neúspěchy manželů na pracovním poli.

Harry a Meghan iZdroj fotografie: Depositphotos

Harry nyní bydlí odděleně

Podle nedávných zpráv britského tisku má Harry místo po boku své manželky přebývat v luxusním hotelu dvě hodiny cesty od jejich domova. Hotel funguje jako exkluzivní klub a členství stojí v přepočtu kolem 100 tisíc korun. Web Marca dodává, že Meghan požaduje po princi částku kolem 1,75 miliardy korun v případě, pokud Harry jako první podepíše rozvodové papíry. K tomu navíc požaduje zmíněné svěření jejich dětí do výhradní péče. Nakolik jsou spekulace o neshodách v jejich vztahu pravdivé, ale ukáže jen čas.

Jaký máte názor na Harryho a Meghan?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články