Agáta Hanychová se pochlubila zamilovanou fotkou. Místo pochval ale schytala kritiku za úpravy obličeje: „To je někdo úplně jiný!“

Nejnovější pár českého showbyznysu zahlcuje sociální sítě zamilovanými snímky. Občas ale exmodelka s mediálním magnátem prostě šlápnou vedle a fanoušci jim to dávají znát.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Stojatou hladinu českých showbyznysových vod zčeřila na začátku prázdnin informace o novém páru. Možná tak trochu zvláštní dvojici vytvořila sedmatřicetiletá bývalá modelka Agáta Hanychová s třiapadesátiletým mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Seznámili se v jeho pořadu. Oba během léta zaplavili sociální sítě zamilovanými fotografiemi ze své dovolené. Ne všechny se ale od fanoušků dočkaly ovací.

Pár nahrává sledujícím na smeče

Jejich vztah od začátku vyvolal spoustu kontroverzí a lidé na sociálních sítích mu nedávali téměř žádnou šanci. Nadšená z něj údajně nebyla ani Agátina matka, herečka Veronika Žilková. Pod příspěvky na sociálních sítích to ale schytávají. Ironické poznámky o magnátově sexappealu, narážky na zlatokopecké ambice exmodelky i dotazy, kdy bude mít ona nový pořad na jeho televizi, byly na denním pořádku.

Překvapivě se ale začaly objevovat i lidé, kteří vztahu fandí a přejí páru, aby mu láska dlouho vydržela. Zřejmě to oba zamilované protagonisty inspirovalo k tomu, aby fotografií sdíleli ještě víc. Včetně profesionálních snímků i selfie, které ne vždy doprovodili zdařilými komentáři. Třeba když si vyjeli na šlapadlech a magnát k vysvětlení, co je šlapadlo, ještě dodal, že se jim s Agátou dobře šlape.

Když už filtr, tak raději pro oba

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a jedovatá narážka na šlapku se objevila i v komentářích. Přehmatem byla i černobílá fotografie zamilovaného páru, k níž Agáta napsala „Huraaa“. Na snímku je vidět, že použila filtr, který aplikace na vylepšení fotek nabízejí. Rázem díky tomu vypadala téměř o dvacet let mladší. To sledujícím neuniklo, a tak se do exmodelky pustili.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

 „Filtr sem, filtr tam… Co na tom, že v reálu jinak vypadám,“ napsal jeden z diskutujících. Další přidal, že exmodelka musela použít nějaký megafiltr, protože na fotce vypadá jako někdo úplně jiný. Podle diskutujících na instagramovém účtu by filtr měla příště použít i pro svého partnera, protože nevypadá čerstvě. „Agáto, šetři trochu Soukupa, vypadá unaveně. Ať vydrží,“ je také uvedeno pod příspěvkem.

Co říkáte na vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení