Agáta Hanychová přidala fotku bez make-upu: „S Jaromírem jste taková jiná, rozumná,“ vítají změnu fanoušci

Známá česká modelka a influencerka zveřejnila svou fotografii s přítelem, kde je zcela bez make-upu. Fanoušci to přijali velice kladně a chválili ji.

Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

V poslední době je jistě jeden z nejvíce sledovaných párů Agáta Hanychová a Jaromír Soukup. Tento zamilovaný páreček sdílí většinu svého společného života na sociálních sítích, takže o nich mají jejich fanoušci neustálý přehled. Mnoho lidí jejich chování a vztah odsuzuje, ostatní zase respektují jejich rozhodnutí být spolu. Jako jeden z posledních příspěvků přidala Agáta na svůj Instagram fotografii, na které není nalíčená. Její fanoušci tuto změnu okomentovali velmi kladně.

Kontroverzní Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se narodila 28. dubna 1985 známé herečce Veronice Žilkové a jejímu tehdejšímu partnerovi režiséru Jiřímu Hanychovi. Agáta je velmi známá česká modelka, moderátorka, příležitostná herečka, majitelka modelingové agentury a v neposlední řadě účastnice televizní show Like House 2. V roce 2005 se stala II. vicemiss České republiky. Svůj první velký vztah zažila s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína.

Po dvou letech od narození prvního dítěte se provdala za známého herce, moderátora a hudebníka Jakuba Prachaře. Čtyři roky po svatbě se jim narodila dcera Mia, která ale byla po třech letech od tatínka odloučena z důvodu rozvodu jejích rodičů. V roce 2022 oznámila Agáta po čtyřměsíčním vztahu s podnikatelem a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem těhotenství. Tato zpráva obletěla internet rychlostí blesku a překvapila téměř všechny.

Kdo je vlastně Jaromír Soukup?

Jaromír Soukup se narodil 22. února 1969, takže je o téměř dvacet let starší než jeho nynější partnerka Agáta. Jak je již zmíněno výše, jedná se o českého podnikatele, miliardáře, mediálního magnáta, ale také moderátora a politického aktivistu. Soukup má s bývalou manželkou dvě děti – dceru Natálii a syna Lukáše, který se stal akvizičním ředitelem v Televizi Barrandov, kterou jeho otec založil a stal se zároveň jejím generálním ředitelem.

Hanychová exmodelka iZdroj fotografie: Nextfoto

Byl zasnoubený s populární herečkou a zpěvačkou Kateřinou Brožovou, která na TV Barrandov vystupovala v několika seriálech a zábavních pořadech. Po několikaletém vztahu se však tento pár rozešel. Poté si dal Soukup od vztahů oddych. Až letos se bláznivě zamiloval do Agáty, budoucí maminky svého dítěte.

Jak to vše začalo?

Jejich vztah začal velmi rychle, ač to pravděpodobně nečekal ani jeden z nich. Jiskra mezi nimi přeskočila v pořadu INSTINKTY Jaromíra Soukupa, kde byla modelka a influencerka Agáta Jaromírovým hostem. Pár dní nato již tvořili pár. Už při natáčení bylo znát, že se Agáta Soukupovi evidentně dost líbí. Okatě jí nadbíhal, chválil ji a zahrnoval komplimenty. Modelka mu v pořadu prozradila, že se nedávno rozešla s lékařem Andrejem Nikovem. To dalo moderátorovi impuls k tomu, aby zjistil, jak by měl její nový partner vypadat.

Když mu Hanychová odpověděla, že chce, aby se její budoucí přítel usmíval, Soukup se v tu ránu rozzářil jako sluníčko a smál se od ucha k uchu. V tu chvíli již oba nejspíše tušili, že to nebude jejich poslední setkání. Jakmile veřejnosti oznámili svou lásku, většina lidí se jim smála. V komentářích si dělali legraci, že spolu vydrží maximálně měsíc, že jsou spolu jen kvůli zvýšení popularity.

Oni zatím ale všechny překvapují, protože zanedlouho to bude rok, co tvoří pár. Miminko by se mělo narodit každou chvíli, takže snad je to stmelí ještě více. Agátě očividně tento vztah i těhotenství prospívá, je šťastná a usměvavá. A dle fotek sdílených na sociálních sítích vypadá skvěle i bez make-upu. Pomalu si získávají fanoušky na svou stranu a ti jim dávají své sympatie jasně najevo.

Jak se vám Agáta bez make-upu líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články