Agáta Hanychová na dovolené pomohla chudému chlapci. Přitom si ještě veřejně rýpla do popálené influencerky Třešničkové

Partnerka mediálního magnáta, která si ani trochu nebere servítky, když ji něco naštve, se pustila do kolegyně influencerky, která kritizovala plážový prodej padělaných kabelek.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Ve španělském letovisku Marbella je aktuálně pořádně dusno a horko. Nepostaralo se o to jenom slunce a rozpálený písek, ale také české influencerky Agáta Hanychová (38) a Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková (27). Krásné brunety si veřejně vjely do vlasů kvůli tomu, co na jihu Andalusie zažily. V hlavní roli byl prodej padělků značkových kabelek. Jedna se proti takovým praktikám ostře ohradila, druhá se za to do ní obula.

Chudý chlapec se snaží vydělat na jídlo

V Marbelle je partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54), který tam vlastní luxusní vilu, téměř jako doma. Už několik týdnů tam tráví léto s celou rodinou. Druhá z influencerek si přála tuto destinaci navštívit a konečně se jí to podařilo. Vyrazila tam se svojí sestrou a pro pobyt si vybraly ty nejlepší hotely a plážové kluby. Hanychová, která je známá svojí přímočarou prostořekostí, si nebrala servítky, když se Třešničková vysmívala prodejci padělků.

Bývalou modelku poněkud vytočila instagramová stories, kterou Třešničková zveřejnila. Uvedla v ní, že by prý dala bídu klukovi, který na veřejné pláži prodával padělané kabelky. Svým fanynkám rovněž kladla na srdce, aby si takové výrobky za žádných okolností nekupovaly. „Dnes jsem se trochu rozčílila… po stories Týnuš Třešničkové, která se vysmívá chudému klukovi ze Senegalu za to, že si snaží vydělat na jídlo prací,“ reagovala na svém profilu Hanychová.

Nikomu se prý nevysmívala

Pochlubila se, že chudého prodejce sama podpořila. „I já jsem si ji koupila,“ napsala trojnásobná matka pod fotografii s plážovou taškou. „Marbella je pro každého. Já jsem například nebyla na Fendi pláži, a i tak je to dost skvělé. Vodu máme stejnou, nebo jim to tam nějak filtrujou?“ rýpla si Hanychová do Třešničkové, která je velkou milovnicí drahých, značkových věcí a na svém profilu se pochlubila mimo jiné i snímkem v plavkách na lehátku z plážového klubu Fendi.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Mladší z influencerek, která před několika lety utrpěla při nehodě v Turecku popáleniny obličeje a rukou, to své kolegyni vrátila i s úroky. „Agátko zlatá, tenhle příspěvek je teda opravdu gól. Zaprvé jsem se nikomu nevysmívala, jen jsem na stories napsala, že prodávat ve Fendi beach clubu padělky asi není nejlepší nápad,“ okomentovala příspěvek Třešničková. Podle ní Hanychová její slova akorát zbytečně překroutila.

Nákup padělků není v pořádku

„To, že někdo podporuje nezákonnou činnost koupí padělku, už je kapitola sama o sobě. Pán může prodávat nanuky, ručníky nebo vlastně cokoliv jiného. Ale prodej padělků rozhodně není v pořádku. Stejně tak jako jejich nákup,“ vrátila Hanychové rýpanec Třešničková. Dodala, že pokud lidé nemají peníze na drahé luxusní zboží, mají na výběr z mnoha jiných a krásných kabelek bez loga, které stále vypadají vkusně.

Co si myslíte o sporu influencerek?

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Zobrazit další články