Agáta Hanychová terčem kritiky: Matky se do ní pustily kvůli tomu, jak nosí malou Rozárku v nosítku

Ergonomická nosítka jsou mezi matkami stále populárnější. Někdejší modelku ale její fanynky kritizují, protože malou dcerku v nich má posazenou velmi nevhodně.

Influencerka Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Influencerce Agátě Hanychové (38) nelze upřít, že dokáže pořádně zčeřit poklidné vody. Přestože se po boku mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) někdejší bouřlivačka zklidnila, vytočit své instagramové fanoušky umí dokonale. I když to třeba ani nemá v plánu. Trojnásobná matka, které se v dubnu narodila dcera Rozárka, pravidelně sdílí příspěvky ze soukromí. Při jednom z nejnovějších živých přenosů předváděla své dovednosti v kuchyni. Narazila ale na ostrou kritiku.

Vaření se kritika fanynek netýkala

Někdejší modelka nezastírá, že být matkou tří dětí je náročné. Nejmladší dceru má se Soukupem, otcem její pětileté dcery Mii je herec Jakub Prachař a jedenáctiletého syna Kryšpína má s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou. Nabízí se, že mateřství influencerka zvládá levou zadní. Podle reakcí fanoušků to ale tak úplně neplatí. Při livestreamu ze své kuchyně měla Hanychová malou Rozárku zavěšenou v ergonomickém nosítku. To upoutalo pozornost sledujících víc než samotné vaření.

Ostře se do influencerky pustili. Podle nich totiž měla miminko v nosítku špatně posazené, ve vedru bylo příliš oblečené a navíc kolem jeho hlavičky Hanychová máchala nožem. Po dlouhé době jen tak z kuchyně,“ okomentovala svůj přenos influencerka. Jenže hned první reakce fanynek zjevně nebyly takové, jaké si slibovala. „A nepište mi, že mám špatně nosítko. Já myslím, že ho mám dobře,“ podotkla.

Rozárka je v nosítku špatně

Přestože většinu času Hanychová byla u plotny a vysvětlovala, co vaří, diskuze se stočila právě na to, jak má malou Rozárku po celou dobu v růžovém nosítku nalepenou u těla. „Proč ji máte pořád tak u sebe? Špatně se jí dýchá a pěkně ji rozmazlíte. Nebudete se od ní moci hnout, zvykne si na samé houpání. Dát ji do pokoje, ať má klid a ať si trochu poplaká. Bude mít v hlavičce chaos, ta holka nemá vůbec klid,“ napsala jedna z diskutujících.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem iZdroj fotografie: Nextfoto

Spousta matek nesouhlasila s tím, že influencerka má dceru v nosítku dobře posazenou. „Máte malou v tom nosítku dost špatně nastavenou. Měla byste ji mít výše a více podsazená zádíčka,“ radila jedna z fanynek. Do budoucna jí tímto zaděláváte na problémy se zády či kyčlemi. Omlouvám se za zřejmě nevyžádanou radu, ale jako matka skoliotického dítěte mám k tomuhle averzi,“ přidala se další.

Některé matky se influencerky zastaly

Pozornosti fanynek neuniklo ani to, že v prosluněném dnu je influencerka sama oblečená v tílku a kraťasech, zatímco její malá dcerka má dupačky s dlouhým rukávem. „Vaše holčička je zepředu přilepená k vašemu tělu a zezadu ji obaluje další vrstva neprodyšné látky. Tahle nosítka jsou určitě praktická věc, ale v tomhle vedru si neumím představit, že by to miminku dělalo dobře,“ reagovala další z diskutujících žen. Nosítko Hanychová zvolila proto, aby měla při vaření volné ruce.

Pohybovala se u rozpálené plotny i grilu a používala nejrůznější pomůcky, včetně nože. Fanouškům se zdálo, že s ním manipuluje příliš blízko hlavičky miminka. „To, co jsem viděla, byl nůž a krájela s ním podélně mrkev. Kdyby se jí to smýklo, mohlo být neštěstí hned,“ napsala jedna z diskutujících. „Nemohu se na to dívat, vypínám to,“ dodala další.  Spousta matek se ale influencerky zastala. Není prý malá holka a dobře ví, co je pro dceru vhodné.

Jaký máte názor na používání ergonomických nosítek?

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články