Na veřejnost se dostala informace, kterou Hanychová chtěla zatajit za každou cenu. „Byla mi ochotná zaplatit, abych mlčela“

Agáta Hanychová se neštítí ničeho, ani úplatků. Těmi chtěla zalepit ústa ženě, která měla zajímavé informace o modelčině nynějším manželovi.

Influencerka Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Věčně médii propíraná česká modelka a influencerka nyní čelí velkému problému. Přestože se za každou cenu snažila zatajit informace o svém nynějším manželovi, za což byla ochotná i zaplatit, její plán se nakonec nevydařil. Ona se tak dozvěděla skutečnost, která ji rozhodně nepotěšila. Jak to ovlivní její manželství, se teprve ukáže, rozhodně se má ale její milý na co těšit.

Manžel Hanychové má slabost pro krásné ženy

Na Agátu Hanychovou mají lidé mnoho názorů, někteří ji zbožňují, jiní nenávidí, dalším je její chování zcela jedno. Přesto se ale nevyhnou tomu, že by o ní neslyšeli, jelikož je často středem pozornosti a média se velmi zajímají o její osobní život. Před nedávnem si totiž vzala Miroslava Dopitu, bývalého hráče amerického fotbalu a otce svého nejstaršího syna Kryšpína. Jak se ale nyní ukázalo, jejich vztah pravděpodobně není tak idylický, jak ukazuje Agáta na svém instagramovém profilu.

O Dopitovi je známo, že je milovníkem krásných žen, kterých měl po svém boku nespočet. A pravděpodobně má slabost pro dopisování si s mnoha kráskami, a to i tehdy, když je v partnerském vztahu či přímo v manželství. Dokázala to Eva Feuereislová zveřejněním jejich konverzací, v nichž ji Dopita dle webu ŽivotVČesku žádal o schůzku a intimní fotky v době, kdy žil se svou exmanželkou. V psaní si s ní pokračoval i v září loňského roku, kdy už byl v manželství s Hanychovou.

Za mlčení byla ochotná i zaplatit

A jak vyšlo na povrch, Feuereislová nebyla jediná, s kým přes telefon flirtoval. Psal si totiž i s další silikonovou blond kráskou Simonou, která se o intimních zprávách zmínila v podcastu. Jak se to Dopita dozvěděl, začal zametat stopy a konverzace mazat, to už ale zjistila i jeho žena. Ta poté Simonu požádala, aby jí konverzace poslala, což také blondýnka udělala. Ihned poté jí Hanychová nabídla peníze za to, že veškeré zprávy s jejím mužem vymaže.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Přestože Agáta o tom, že má její manžel slabost pro ženy, věděla, rozhodně ji celá situace zaskočila. Jak se tedy bude jejich vztah vyvíjet dále, to ukáže čas. A je více než pravděpodobné, že si Agáta jakoukoli změnu nenechá pro sebe. Její zpověď o tom, jaké bylo ve skutečnosti manželství s Prachařem, jsme na DámskémDeníku také zveřejňovali.

Co si o jejich manželství myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články