David Gránský si dává pauzu od natáčení seriálu Zoo. Čas chce věnovat synovi

Známý a oblíbený herec a moderátor David Gránský požádal TV Prima o krátkou pauzu v natáčení seriálu ZOO.

David Gránský a partnerka i Zdroj fotografie: Nextphoto
                   

Ačkoliv David Gránský začínal v showbussinesu jako zpěvák, v současné době je známý spíše jako herec a moderátor. Od rolí v seriálech TV Prima Sestřičky a Modrý kód přešel k seriálu ZOO, kde hraje postavu Alberta Poláka. S tou se ale budou muset diváci na nějaký čas rozloučit, protože David se z rodinných důvodů rozhodl přerušit natáčení.

Více času na rodinu a syna

Hlavním důvodem je jeho syn Mateo, kterého má se svou partnerkou Nikolou Madunickou. Malý Mateo, jenž zanedlouho oslaví jeden rok, roste Davidovi přímo před očima. Ten se proto rozhodl, že si chce v současné době čas se svým synem co nejvíce užít. „Já si teď dám takovou pauzičku od natáčení seriálu ZOO, na tři měsíce zmizím z obrazovek. Je to i z toho důvodu, abych se mohl věnovat rodině, protože za těch pár měsíců, co je malej na světě, mám pocit, že mi to hrozně utíká,“ cituje deník Aha! Davidova slova pro pořad Showtime na Primě.

Tříměsíční pauza v seriálu ZOO

Diváci se tak budou muset smířit s tím, že postava Alberta Poláka v seriálu ZOO dočasně zmizí z obrazovek. Dějová linka Alberta Poláka, mladého a vyhlášeného krasavce, který místo studia práv dal přednost marketingu zoo, tak bude mít na měsíce pauzu, než se opět vrátí do povědomí diváků. Kromě seriálu ZOO a soutěže Česko Slovensko má talent působí David ještě jako moderátor v zábavné rodinné show Šampióni se zvířaty a VIP hosty na TV Prima.

V létě si chce odpočinout

Úplně bez pracovních povinností však David nebude, v brzké době ho ještě čeká měsíční natáčení soutěže Česko Slovensko má talent v Bratislavě, kde působí na pozici moderátora. Léto pak stráví David se svou rodinou částečně v odpočinkovém režimu. „Ale mimo to pojedeme na dovolenou s rodinou Patricie Pagáčové a také se chystám se svou ženou a malým do Barcelony,“ přiznal v rozhovoru pro portál Lifee. David si svou roli otce chce užívat na 100 % a být se svým synkem v jednom z nejkrásnějších období života.

Co si myslíte o rozhodnutí Davida Gránského?

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů