Michaela přišla zazpívat píseň z pohádky Frozen. Vystřídala při tom 20 světových jazyků

Mluvit a zpívat v cizím jazyce může být pro někoho náročné. A co teprve, když se někdo odváží zazpívat píseň hned ve dvaceti jazycích.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Předstoupit na pódium před spoustu diváku a porotu vyžaduje opravdu velkou odvahu. Málokdo se odhodlá k takovémuto kroku. V různých talentových soutěžích se před obecenstvem vystřídá obrovské množství uchazečů, kteří mají velký talent a jejich show je úžasná. Najdou se však i průměrní a opravdu špatní. Ti tam jdou většinou jen pro pobavení lidí, či třeba kvůli nějaké sázce. Do takovéto známé soutěže se přihlásila i mladá žena, jež se rozhodla předvést svůj dle ní zajímavý talent.

Co je Česko Slovensko má talent

Česko Slovensko má talent (zkráceně ČSMT) je česko-slovenská talentová show, která měla premiéru 29. srpna 2010. Vysílala se a stále se vysílá na české televizní stanici Prima a slovenské stanici JOJ. Pouze dva roky se tento zábavný pořad vysílal na stanici JOJ Family. V této soutěži mezi sebou soupeří zpěváci, kouzelníci, tanečníci, komici a velké množství další umělců různých věkových kategorií. Hlavní výhrou je vysoká suma peněz.

První čtyři ročníky byly ještě obohaceny o speciální cenu pro vítěze. Jednalo se o angažmá v Las Vegas, cestu kolem světa a možnost vystoupit před Simonem Cowellem, což je obávaný porotce v britské verzi této soutěže. Jako v jiných talentových světových soutěžích, tak i v této o výherci rozhodují diváci svými hlasy. Od roku 2010 bylo odvysíláno již 10 řad této show, která má stále obrovskou sledovanost.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V porotě zasedl obávaný kat

V různých ročnících se vystřídalo mnoho porotců, ale jeden zůstává již od začátku, obávaný Jaro Slávik, který je znám svou arogancí a velkou upřímností. Dále v porotě zasedly známé osobnosti jako Lucie Bílá, Jan Kraus, Martin Dejdar, Leoš Mareš, Jakub Prachař, Marta Jandová a slovenská herečka Diana Mórová.

Moderátoři také nezůstali po celou dobu stejní, zde začínal Martin Rausch s Jakubem Prachařem, které poté nahradili Marcel Forgáč a Milan Zimnýkoval. V posledních ročnících již soutěž moderovali David Gránský s Lujzou Garajovou Schramekovou, avšak vystřídala ji Jasmina Alagič.

Michaela Vejvodová zazpívala ve 20 jazycích

Jednou z účastnic této talentové show byla i Michaela Vejvodová, která před porotu předstoupila, aby jim zazpívala známou pohádkovou píseň Frozen. Když se jí Marta Jandová zeptala, zda ji bude zpívat v češtině nebo angličtině, žena odpověděla: „Budu to zpívat, prosím pěkně, ve dvaceti jazycích.To porotu velmi zaskočilo, ale byli zvědaví, jaký výkon Michaela podá. Bedlivě poslouchali její hezký zpěv, avšak v průběhu jejího vystoupení to již Jaro Slávik nevydržel a stiskl obávané červené „X“.

Při hodnocení Diana Mórová zmínila, že to byl velmi zajímavý nápad, ale Jaro byl zase velmi upřímný a jen dodal: „Ďakujeme za túto ponuku, nevyskúšaš, nevieš.“ Jakmile měli porotci rozhodnout o postupu, řekl Jakub Prachař: Za ten mimozemský nápad, ANO.“ Jaro se zamračil a když Diana s Martou také řekly své ano, nemohl uvěřit svým uším. „Je to tam,“ radovala se Michaela Vejvodová. Přestože Jara Slávika svým talentem nepřesvědčila, do dalšího kola díky ostatním porotcům postoupila. Ve videu se můžete na její vstoupení podívat.

Jak se vám její vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články