Genzer s Prachařem z legrace rýpali do vztahu Písařovicové a Brzobohatého: „Dřív se Daniela mnohem víc usmívala“

Když se bývalá moderátorka poprvé objevila v zábavném pořadu, přišlo jí žertování dvojice, která si nebere servítky, zábavné. Tentokrát se terčem jejich ostrovtipu stala ona sama.

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Přestože dozvuky rozpadu manželství herce a hudebníka Ondřeje Brzobohatého (40) s Miss World Taťánou Kuchařovou (35) plní pravidelně stránky bulváru, vypadá to, že po boku své nové lásky herec září štěstím. S chladnou hlavou se snaží přehlížet i rýpance ze strany kolegů, a dokonce se jim dokáže zasmát. V zábavném pořadu Inkognito musel vzdorovat náporu opravdu těžkého kalibru.

Známý pár si vzali vtipálci na paškál

Po rozchodu s blonďatou kráskou začal Brzobohatý randit s bývalou zprávařkou České televize Danielou Písařovicovou (44). Pár se nedávno objevil v primáckém pořadu, kde známé osobnosti hádají profese pozvaných hostů. Spolu s nimi čtveřici hadačů doplňovali herci a vtipálci, kteří si rozhodně neberou servítky, Jakub Prachař a Richard Genzer.

Podle očekávání si Brzobohatého s Písařovicovou vzali na paškál. Zhruba před rokem se totiž ve stejné sestavě už jednou v pořadu Inkognito potkali. „Jsem ohromnou fanynkou Inkognita už od samotného začátku. Strašně jsem se tedy na natáčení těšila, kluci jsou totiž neskutečně zábavní…“ nadšeně vyprávěla tehdy moderátorka Blesku s tím, že dělat zábavu je podle ní vůbec to nejsložitější.

Bývala veselá, teď je posmutnělá

Tentokrát se terčem vtípků stala ona se svým partnerem. Moderátor pořadu Libor Bouček ji totiž vyzval, aby zhodnotila, jak se vztah milenců za ten rok změnil. To ale byla voda na mlýn Prachaře s Genzerem, kteří se hned chopili slova.Když jsem Danielu poznal, byla stejně veselá, stejně jako jsem teď já. Teď mi připadá posmutnělá. No, je to určitá oběť z její strany. Nejradši bych ji obejmul a řekl jí, už neblbni,“ prohlásil Prachař.

Richard Genzer iZdroj fotografie: Nextfoto

Písařovicová s Brzobohatým se téměř na žádnou reakci nezmohli, protože komické duo je v podstatě nepustilo ke slovu. Když se k němu nakonec moderátorka na chvíli dostala, stihla jen krátce zareagovat. „Já si myslím, že se změnil Ondra,“ řekla. Třešinkou na dortu pak byla lakonická poznámka Genzera. „Takhle. Musel…“ poznamenal.

Exmanželka ho viní, že nosí ženské šaty

Pár zrovna neprochází snadným obdobím. Brzobohatý totiž stále válčí se svou exmanželkou. Velký poprask způsobilo, když se na veřejnost dostala žaloba Kuchařové k anulaci jejich církevního sňatku. Někdejší miss svého exmanžela totiž obvinila mimo jiné ze sexuální odlišnosti a záliby v nošení ženských šatů. Podle Brzobohatého je obsah žaloby lživý.

Co si myslíte o vztahu hudebníka a moderátorky?

Zdroj: AplausIn, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články