Video: Fenomenální výkon matky a syna na svatbě. Reakce nevěsty baví celý internet

Zatančit si s rodičem během svatební oslavy je kouzelná a dojemná tradice, která mívá podobný průběh. Tentokrát to ale ženich s matkou roztočili tak, že všem spadla brada.

smějící se nevěsta i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Svatební den je pro všechny novomanžele výjimečnou událostí, na niž budou vzpomínat celý život. Na slzy, které ukáply při dojemném obřadu, na šťastné tváře rodiny a přátel i na zábavu, která následovala po hostině. Pořádně to rozjet na tanečním parketu k tomu neodmyslitelně patří. Video z jedné svatby obletělo internet a okamžitě se stalo hitem. O pořádný rozruch se nejen v sále postaral ženich se svojí matkou.

Z ploužáku přeskočili do Thrilleru

Zatančit si s rodičem je na svatbě oblíbenou tradicí. Většinou si pár vybere pomalou skladbu, na niž se nenápadně plouží parketem. Se vší elegancí a důstojností, ke kterým slavnostní okamžik vybízí. A přesně tak začal i tanec matky se synem, který se právě oženil. Při něžných tónech hudby pluli po parketu v ladném tanečním držení. Hosté, včetně nevěsty, jej obstoupili, aby výjimečnost okamžiku vynikla ještě víc. Pak se ale stalo něco překvapivého.

Když skladba doznívala a pár dotančil elegantní otočkou, zdálo se, že je po všem. Jenže to nejlepší teprve následovalo. Rozezněla se populární píseň krále popu Michaela Jacksona Thriller a matka se synem k údivu všech rozjeli proslulou taneční choreografii zombíků z klipu. Nikdo z přítomných nedokázal skrýt svůj obdiv. Fenomenální pár spontánně začaly povzbuzovat pokřiky, výskání a potlesk. To ale nebylo všechno.

Nechyběl ani ikonický gangam style

Ženich se svojí maminkou si připravili mnohem víc. Typický tanec na celou sérii písní. Došlo na charakteristické hopsání v rytmu gangnam style, nesmrtelné boogie-woogie, rock and roll, twist, nebo dokonce hip hop. Svůj tanec, který na sociálních sítích upoutal pozornost více než 17 miliónů lidí, taneční dvojice zakončila částí choreografie z klipu k písni někdejší chlapecké superskupiny ’N Sync Bye, bye, bye.

Na svatbě matka se synem předvedli skutečnou show. Jejich největší povzbuzovatelkou během tance byla nevěsta. Neskrývala svůj obdiv nad uměním svého vyvoleného a tchyně. Chvílemi to vypadalo, že by si nejraději zatančila s nimi. Její nadšená reakce stejně jako taneční show baví lidi na internetu. „Ti dva jsou opravdu talentovaní! Pracuji jako kameraman hlavně na svatbách a je to zdaleka to nejlepší, co jsem kdy viděl,“ napsal jeden z diskutujících pod videem. „Miluju, jak nevěsta na konci šílí radostí,“ přidal se další.

Co říkáte tanci ženicha s maminkou?

Zdroj: MLPhotoFilm
Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Zobrazit další články