Fanynky se pustily do Agáty: Nezodpovědným chováním podle nich ohrožuje malou Rozárku

Ve španělském letovisku, kde ve vile svého partnera tráví influencerka dovolenou, teploty neklesnou pod třicet stupňů. To může být pro několikaměsíční miminko problém.

Agáta Hanychová na lodi u řeky i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Ve své luxusní rezidenci v jihošpanělském letovisku Marbella tráví dovolenou mediální magnát Jaromír Soukup (54) se svou partnerkou Agátou Hanychovou (38) a jejich několikaměsíční dcerou Rozárkou. V přímořském městečku se průměrné teploty pohybují kolem 35 stupňů Celsia. Právě na velké vedro si influencerka postěžovala v jednom z live streamů, kterými pravidelně zásobuje své fanoušky na sociálních sítích. A příznivci se do ní pustili.

Miminko ve vedrech vzala na pláž

Do sluncem zalité Andalusie odjela trojnásobná matka se všemi svými dětmi. Vedle nejmladší dcery Rozárky si pobyt v magnátově vile u moře užívá také její bratr Kryšpín (11), kterého má bývalá modelka s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou, a sestra Mia (5), jejímž otcem je herec Jakub Prachař. Z většiny dovolenkových příspěvků, jimiž Hanychová zásobuje sociální sítě, jsou její příznivci nadšení. Došlo ale i na tvrdou kritiku.

Čas od času se do Hanychové její fanynky ostře obují. Nedávno se do ní pustily, protože nechává tříměsíční miminko dívat se na televizi. Vadilo jim třeba také, že nejmladší dceru špatně nosí zavěšenou v ergonomickém nosítku. Tentokrát jejich kritice neuniklo něco jiného. Přestože si influencerka v instagramovém storíčku postěžovala, že je venku takové vedro, že by Rozárku rozhodně nevzala ven na pláž, nakonec se rozhodla jinak.

Fanynky se do influencerky pustily

Fanynky vytočilo, že Hanychová vzala miminko do oblasti, kde se konstantně teploty drží nad 30 stupni Celsia. „Tak dneska už asi popadesátý druhý na pláži, Rózinka se nám budí, Mia se koupe, Kryšpa odpočívá a Jaromír pracuje,“ popsala influencerka svým sledujícím, jak si jednotliví členové rodiny pobyt u moře užívají. Zmínka o Rozárce na pláži ale zapůsobila na fanynky jako červený hadr na býka. Okamžitě se spustila vlna kritiky.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem iZdroj fotografie: Nextfoto

Považují totiž za nezodpovědné, že trojnásobná matka vystavuje malou dcerku tak vysokým teplotám, i když byla ve stínu. „Chudák Róza v takovém vedru. V Česku je sice taky horko, ale ne tolik,“ reagovala jedna ze sledujících. „Nezodpovědnost je už to, brát takhle malé dítě do ciziny. V takových vedrech by se měl pobyt dítěte venku minimalizovat, ráno a k večeru. A na slunce už vůbec ne. Agáto, vám je horko, a co teprve holčička?“ přidala se další z fanynek.

Co si myslíte o péči o miminka ve vedrech?

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články