Fanoušci přirovnávají Ornellu Koktovou k Libušce Šafránkové. V čem vidí největší podobu?

Ornella Koktová s manželem Pepou dorazili na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech. Díky svému extravagantnímu outfitu na sebe Ornella strhla veškerou pozornost.

Ornella Koktová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Podnikatelka Ornella Koktová (30) je v současné době maminka na plný úvazek. Věnuje se péči a výchově svých tří dětí – Quentina, Svena a Liliane. Když si ale jednou za čas vyrazí do společnosti, stojí to za to. Jinak tomu nebylo ani na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kam s manželem společně dorazili na slavnostní zahájení.

Zelené šaty odhalily téměř vše

Ornella si pro tuto příležitost vybrala velmi extravagantní šaty zelené barvy. Jakožto tmavovlásce jí výběr odstínu perfektně sedl. Šaty na sebe poutaly pozornost díky bohatě nařaseným netopýřím rukávům a vysokému rozparku, který odhaloval prakticky celé stehno. Ohromný výstřih měla Ornella nejen v rámci dekoltu, ale holá byla i celá záda. Manžel Pepa po jejím boku zářil ve velmi vkusném a elegantním obleku. Společně jim to dohromady skvěle ladilo. A pochvalné reakce fanoušků na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat.

Vlasový styling à la Popelka

Vlasy měla Ornella zapletené do elegantního a zároveň ležérního drdolu a po stranách jí visely navlněné pramínky. A právě tímto účesem fanouškům nejvíce připomněla Popelku na plese v legendární pohádce Tři oříšky pro Popelku v podání Libušky Šafránkové. „Vlasy jako Popelka, nádhera,“ komentovali její fanoušci. Někteří se však nebáli ostřejšího soudu, zejména na konto šatů: „Orny, někdy méně znamená více.“

Podprsenka v šatech nebyla vidět

Vedle péče o děti se Ornella částečně věnuje i své kariéře. V současné době je tváří a propagátorkou dvou značek. První je značka Pink Horse, která se zaměřuje na produkty v oblasti péče o koně. Druhou je Boobie Tapes – neviditelná podprsenka, která díky přilnavým páskům vytváří dokonalý dekolt a dodává ženám sebejistotu. Tu si také Ornella pravděpodobně vzala na sebe pod své atraktivní zelené šaty.

Jak se vám líbí outfit Ornelly Koktové?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články