Půjčila partnerovi peníze na stírací los. Jakmile ale zjistila, že je výherní, začala si ho nárokovat a přítele poslala k vodě

Žena zaplatila za stírací losy, z nichž jeden se ukázal jako výherní. Kvůli vysoké částce se s partnerem rozešla a utekla i s losem.

Vějíř z bankovek i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jak se říká, peníze kazí charakter. Pravdivost tohoto výroku potvrdila žena, která po zjištění velké výhry odkopla svého přítele, se kterým se dříve dohodli na spravedlivém rozdělení financí. I když to zprvu vypadalo, že budou peníze vyplaceny oběma rovným dílem, nakonec vše dopadlo jinak.

Domluvili se, že si výhru rozdělí

Charlotte a Michael spolu chodili zhruba tři měsíce. Jednoho večera si šli do místního supermarketu koupit večeři a poté se zastavili v trafice, kde zakoupili dva stírací losy. Zaplatila je žena s tím, že jí chtěl partner na místě převést peníze. Když přišli domů, okamžitě se pustili do škrábání. Krátce nato zjistili, že jeden z losů jim přinesl pohádkovou výhru. Jak informuje i web TheSun, stali se výherci jackpotu ve výši 1 milionu liber, tedy v přepočtu necelých 30 milionů korun.

S výherním losem se fotili a začali plánovat, co s penězi udělají. Žena navrhla koupi bytu a auta, muž zase přemýšlel nad dovolenou u moře. Vše vypadalo idylicky, dohodli se na tom, že si výhru rozdělí napůl. Vyplnili tedy zadní stranu losu, kde Charlotte napsala své osobní údaje. Později se však celá situace otočila. Žena se s partnerem rozešla a z bytu odešla i s výherním losem. Na svém twitterovém profilu zveřejnil web DailyRecord fotografii soupeřícího páru.

Žena jej odkopla a odešla i s losem

V tu chvíli muž nechápal, co se stalo. Nechtěl se však nechat připravit o peníze, a tak se s bývalou partnerkou pustil do sporu. Za původního majitele loterie to pro něj vypadalo nadějně. Odborníci prošetřili, jak k celé situaci došlo, a uznali, že má Michael právo na půlku výhry. Poté však loterii převzal nový vlastník, který jeho žádost zamítl. Muži se dostalo vysvětlení, že na jackpot má právo pouze ten, jehož údaje jsou zapsány na zadní straně stíracího losu. Výhru tak může dostat pouze jeden člověk.

Michael se ale nechce vzdát a je rozhodnutý se se svou bývalou přítelkyní o peníze soudit. Vždyť to byl jeho nápad, ty losy koupit. A peníze na ně jí taky chtěl na místě převést, ale bohužel neměl dostatečný signál, proto byly odeslány až při příchodu domů. Jejich příběh ukazuje, jak dokáže jeden milion liber zničit vztah a přinést velké neštěstí. Rodinné vztahy také zničila výhra mladíka, který se o ni odmítl s příbuznými podělit a jehož příběhu jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali.

Na čí stranu byste se přiklonili vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články