Eva Burešová by si k 30. narozeninám chtěla splnit přání: Její sen je velká narozeninová oslava

Poslední velkou narozeninovou akci zažila v osmnácti letech. Nyní, o dvanáct let později, by narozeniny ráda oslavila s rodinou.

Eva Burešová a Přemek Forejt i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Oblíbená česká zpěvačka nedávno zveřejnila dojemná slova, která řekl její starší syn Nathaniel. Své fanoušky na Instagramu dojala i svým vzkazem pro něj. Herečka má také mladšího syna Tristana. Obě děti vychovává s partnerem Přemkem Forejtem. Každý z páru je veřejnosti známý z jiného odvětví. Burešová brzy oslaví své třicáté narozeniny, od kterých očekává mnoho.

Poslední oslava osmnáctin

Třicet jí bude konkrétně dvaadvacátého července. Jako mnoho osobností českého showbyznysu byla Burešová pozvána do populárního pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Moderátor z ní dostal informace o jejích tajných přáních. Nejprve prozradila, že sdílí sympatie pro narozeninové večírky. Žádnou skutečně početnou oslavu ale zatím neměla, účastnila se pouze menších akcí.

Ke svým třicátým narozeninám by si tak chtěla nadělit pořádně velkou party a celou oslavu si naplno užít. Poslední větší akci měla ve svých osmnácti letech. Tehdy ji uspořádali blízcí. Čas však neúprosně běží a o dvanáct let později si žádá také adekvátní prožití narozenin. Oba roky jsou svým způsobem zlomové. Jak věk začínající číslem tři, tak zlomové osmnáctiny.

Oblíbená překvapení

Burešová žije pro čas strávený se svou rodinou. Zbožňuje hraní si se svými syny, ale také romantické chvilky pouze s partnerem Forejtem. Rodina by tak byla na prvním místě v seznamu hostů na její narozeninovou oslavu. O měsíc dřív slaví narozeniny také již zmíněný syn Nathaniel. Tomu by zpěvačka chtěla rovněž uspořádat oslavu. V červnu oslavil své šesté.

Eva Burešová a Přemek Forejt iZdroj fotografie: Nextfoto

Ráda by si však ušetřila práci s plánováním hned dvou oslav, a tak doufá, že se někdo z jejích blízkých chopí iniciativy a akci uspořádá jako překvapení. To by Evu moc potěšilo. V souvislosti s tím chválí Forejta za to, že jí občas nějaké překvapení přichystá. Má pro ně opravdu slabost. Radost jí dokáže zkazit pouze maminka, která má v oblibě jí překvapení dopředu odhalovat.

Jaký máte postoj k narozeninovým oslavám?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články