Eva Burešová schovává tvář svého nejmladšího syna Tristana. Dle jejích slov ani nemá v plánu ji ukázat

Známá česká zpěvačka a herečka v létě porodila svého druhého syna, jehož tvář před svými fanoušky stále tají. A nejspíše ještě nějakou dobu bude.

Eva Burešová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Eva Burešová v srpnu porodila syna Tristana Williama, kterého má se známým českým kuchařem Přemkem Forejtem. Společně se rozhodli, že si jeho vzhled nechají pro sebe, a od porodu ještě nezveřejnili fotografii, na které by bylo malému chlapečkovi vidět do tváře. Pro mnoho internetových uživatelů je to velmi zvláštní a spousta lidí netrpělivě čeká na to, až jejich synka uvidí.

Je to jejich jediné tajmeství

Aby si však Eva udržela sledovanost na sociálních sítích, sdílí fotografie, na kterých je vždy vyfocena pouze nějaká část Tristanova těla. Postupně přidala snímky, na nichž byla jeho ručička, poté kousek bříška a na další fotce Burešová zachytila jen jeho nožičku. Tyto nicneříkající obrázky však již mnoha lidem začínají lézt krkem a nezdrželi se jedovatých komentářů. Na úkor toho tedy herečka prozradila, z jakého důvodu fotky maličkého syna s Přemkem stále ještě nezveřejnili.

„Je to to jediné tajemství, které nikdo nemůže vyzradit za nás, a tak si ho ještě nějakou dobu necháme,“ prozradila Eva na svém instagramovém profilu. Komentáře pod touto fotkou jsou vesměs kladné a chápavé, ale našli se i tací, kteří ji za to zkritizovali. „Tvoje děti, tvoje rozhodnutí, kdy je ukážeš světu, všechno má svůj čas,“ komentovala hereččin příspěvek jedna z uživatelek sociální sítě. Část svých fanoušků ale jistě svým rozhodnutím zklamala, protože se těšili, že malého Tristana konečně uvidí.

Alespoň jednoho syna ukazuje

Někteří lidé si však neodpustili uštěpačné komentáře, kvůli nimž se Přemek s Evou dozvěděli, že mají doma nejspíše zrůdičku, když své dítě světu stále neukázali. Některé reakce musely novopečené rodiče jistě zamrzet a možná i urazit, avšak na sociálních sítích se může vyjádřit každý. To už je přehnaně trapné a nudné. Kusy čehosi… Jiné celebrity se za své děti nestydí, holt nemají důvod ani strach svoje děti ukázat. Nemají holt příšerky. To si like fakt nezaslouží, tyhle fotky o ničem,“ pustila se do nich jedna z uživatelek.

Je zvláštní, že svého prvního syna Nathaniela, narozeného v roce 2017, ukazuje Burešová fanouškům bez problému. Nesdílí sice jeho fotografie nějak často, ale občas se snímek tohoto malého roztomilého chlapce přece jen objeví. Na jednom z posledních sdílených obrázků je Nathaniel vyfocen spolu s Evou, klučík sedí u stolu a zrovna se věnuje svému jídlu.

Přestože Eva neřekla, kdy konečně zveřejní fotku malého Tristana, obrázky staršího Nathaniela musí fanouškům ještě nějakou dobu stačit.

Co říkáte na její rozhodnutí fotky syna zatím nezveřejňovat?

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články