Miminku jsou teprve 2 měsíce, ale dokázalo říct větu. Hrdé mamince se povedlo zachytit zázrak na video

Teprve osmitýdenní holčička řekla svou první větu. Krásná slova zopakovala po své mamince, která celou situaci natočila na video.

Usmívající se miminko i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V dnešní době plné mobilních telefonů, internetu a sociálních sítí je zcela běžné, že rodiče zaznamenávají veškeré pokroky svých dětí na fotografie a videa, která poté zveřejňují, přestože se to nedoporučuje. Takovéto snímky a nahrávky by měly zůstávat v soukromí, ale to už zaleží na rodičích, jak s nimi naloží. Je však úžasné, že právě takovéto okamžiky mohou být navždy uchovány.

Snažila se napodobit svou maminku

Batolata obvykle začínají říkat svá první slova mezi devíti až osmnácti měsíci. Nejčastěji se objevují slovíčka „máma“, „táta“, „ne“ nebo „ano“. Ze začátku ale používají své zkomolené a vymyšlené názvy. Objevují se však děti, které se už nemohou dočkat, až si popovídají s rodiči, prarodiči či sourozenci, a tak začínají mluvit velmi brzy. Stává se, že i několikaměsíční miminka se snaží napodobovat slova, co řeknou lidé kolem nich.

A právě matka teprve dvouměsíční holčičky nedávno zveřejnila video, které natočila. Na něm je její osmitýdenní dcerka, která vesele vrní a snaží se napodobovat slova své maminky. Člověk by si pomyslel, že je příliš malá na to, aby mohla mluvit, ale po zhlédnutí videa musí uznat, že je dostatečně chytrá, aby se pokusila svou matku napodobit. Holčička svým mimořádně sladkým výkonem dojala svou mámu a zároveň si získala srdce mnoha internetových uživatelů.

Roztomilé video okouzlilo internetové uživatele

Toto téměř minutové video má již necelých devět milionů zhlédnutí a přes čtyři tisíce komentářů a okouzlilo všechny, kteří jej měli možnost vidět. Dvouměsíční holčička oblečená do bílých dupaček s šedými srdíčky a s růžovým bryndáčkem si pěkně blábolí a upřeně kouká na svou maminku. V jednu chvíli však miminko udělá něco, co překvapí nejen ženu, ale také všechny ostatní.

Maminka dcerce říká, jak moc ji miluje. V tu chvíli se dívenka snaží zopakovat její slova. Když žena řekne: „miluji tě“, dítě se pokouší říct totéž, až se mu to podaří. Není divu, že toto video okouzlilo tolik internetových uživatelů. Tato roztomilá holčička všechny překvapila a matka je na ni právem hrdá. Sami se o jejím talentu můžete přesvědčit.

Co říkáte na tuto okouzlující holčičku?

Zdroj: RumbleViral
Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články