83letá důchodkyně poslala svého 37letého přítele k vodě. Důvod je bizarní

Když se poněkud zvláštní dvojice brala, zlí jazykové vztahu moc šancí nedávali. Měli za to, že se mladý muž se seniorkou oženil jenom proto, aby získal vízum ve Velké Británii.

Seniorka chová kočku i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Pár, který šokoval před třemi lety veřejnost, prožívá těžké časy. Přitom to byl příběh jako z filmového plátna. Seznámili se na sociálních sítích, zamilovali se a nakonec byla svatba. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby mezi nimi nebyl 46letý věkový rozdíl. Šťastní manželé se ale stali mediální senzací. Budili pozornost, kdekoli se objevili, a nezdráhali se otevřeně mluvit i o svém intimním životě. Jenže těm dnům je konec. Vztah Iris Jonesové (83) a jejího muže Mohameda Ibrahima (37) je v troskách.

Kvůli získání víza si seniorku nevzal

Jejich příběh začal náhodou. Seniorka z britského hrabství Somerset si na sociálních sítích prohlížela stránky o Egyptě, protože snila o tom, že jednou uvidí pyramidy. Začala si dopisovat s Egypťanem Mohamedem a ten ji pozval na návštěvu své země. Ukázalo se, že mezi nimi přeskočila jiskra. Věkový rozdíl jim nebránil v tom, aby se do sebe zamilovali. „Náš intimní život je výjimečný. Při naší první schůzce jsme spotřebovali celou tubu gelu a druhý den jsem sotva chodila,“ cituje Iris server SuperExpress.

Netrvalo dlouho a zamilované hrdličky se přestěhovali do Spojeného království a vzali se. O rok později Mohamed získal víza a s manželkou se usadili ve městě Weston-Super-Mare. Škarohlídové nevěřili, že za vztahem je něco víc než jen to, že Egypťan chce získat vízum a začít nový život na Západě. „Iris si vybrala mě a já si vybral Iris. Všem, kteří útočí na naši lásku, vzkazuji, že to není jejich věc, ať se zaměří na své životy a jdou k čertu. Je mi jedno, kde budeme žít nebo jestli je chudá, či bohatá,“ řekl tehdy Mohamed.

Manžela vystřídal jiný společník

Přestože to byla láska jako trám, v současnosti je konec. Iris poslala manžela k vodě. Manželé k sobě sice stále chovají city, ale poslední dobou se prý hodně hádali, takže nejlepším řešením bylo jít od sebe. „Na Mohamedovi miluji všechno, ale začala to být dřina. Dřív jsme měli skvělý intimní život, ale pak jsme se místo milování pořád o všem a o všech jen hádali. Takové soužití už nevyhovovalo ani jednomu z nás,“ vysvětlila bývalá uklízečka, která si užívá zasloužený důchod.

Pomyslná poslední kapka, která seniorku vytočila, je poněkud bizarní. „Mohamed mi vůbec nechybí. Nejvíc mě při jeho odchodu naštvalo, když mi vzal krevety v tempuře, které jsem měla ten večer naplánované k večeři,“ prohlásila Iris. Teď si užívá pohodového života se svým novým společníkem – kocourem. „Dostala jsem ho pár dní poté, co se Mohamed odstěhoval, a je to dokonalý společník. Nikdy si nestěžuje, je velmi tichý a krásný. Miluji ho. Je tu velmi spokojený a nedělá nepořádek,“ dodala nadšená seniorka.

Co říkáte tomu, že se zvláštní pár rozešel?

Zdroj: SuperExpress
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články