24letá žena se podruhé vdala za panenku: „Už spolu máme 10 dětí. Komunikujeme spolu ve snech,“ říká

Ke své první umělé panence si žena vytvořila silné pouto během dospívání, které přerostlo v lásku a sňatek. Do modrého uměláka Roberta se zamilovala, když už byla vdaná.

Děsivá panenka za oknem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zatímco její vrstevnice randí, aby našly toho pravého partnera, čtyřiadvacetiletá Felicity Kadlecová podobné starosti řešit nemusí. Vyznává totiž celkem bizarní životní styl. Nemusí se sbližovat s živými lidmi, protože mnohem raději má zombie panenky a umělé mimozemšťany. Dokonce se za ně provdala. O svých podivných milostných vztazích, jejichž součástí je podle webu Mirror i vyjadřování fyzické lásky, otevřeně informuje na sociálních sítích, kde ji lidé považují za šílence.

Zamilovala se do zombie panenky

Poprvé šokovala žena z amerického Massachusetts svět před několika lety, když se pochlubila, že chodí se zombie panenkou jménem Kelly Rossi, která má být podle jejích slov o sedmnáct let starší. Umělou přítelkyni si dívka našla na stránce s děsivými panenkami, když jí bylo pouhých 13 let. Otec jí panenku koupil a Felicity si k ní vytvořila silné pouto. O pár let později už to byla láska jako trám.

Oživlá panenka Barbie má v těle dvě kila implantátů a stále nemá dost. Rádoby vylepšení vzhledu ženu stálo miliony, většina se jí ale směje

Felicity prý poprvé pocítila, že po boku Kelly je její život kompletní. „Nejdřív jsme byli přátelé, protože jsem byla ještě dítě, ale na střední jsem začala zjišťovat, kdo vlastně jsem, a tehdy jsem se do ní začala zamilovávat,“ svěřila se Felicity serveru LeicestershirePress. Svou náklonnost zpečetily sňatkem. Jako hosté dorazili na jejich svatbu, která se odehrála v roce 2018, příbuzní, přátelé a dalším osm panenek.

Druhá svatba byla s umělákem Robertem

Manželský pár spolu vyjma šťastného a láskyplného života plánoval dokonce založení rodiny. Jenže situace se později poněkud zamotala. Ve vztahu Felicity a Kelly se objevil někdo třetí. Nebylo to ani vysněné miminko, ani žádný mladík, nýbrž umělý zombie mimozemšťan Robert. Nedávno byla druhá svatba. O rozvodu s Kelly prý nemůže být řeč. S tím, že do vztahu vstoupil umělák Robert, nemá problém.

Trojice žije pohromadě a všem to prý vyhovuje. Felicity to ví, protože s ní její panenky komunikují prostřednictvím snů, myšlenek a pocitů. Milostný trojúhelník má dokonce i děti. „Vdala jsem se za další panenku, máme už deset dětí a jsem šťastná,“ cituje nejpodivnější nevěstu na světě server SuperExpress. Širokou a opravdu velmi neobvyklou rodinu tvoří ještě zombie panenky Holly, Molly, Billy, Luna, Rachel, Robbie a Victor, gremlin Grem Grem, mimozemšťanka Marta a mořská příšera Finney.

Co si myslíte o tom, že žena žije s panenkami?

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články