Pět drobností, kterými ženy nesmírně přitahují mužské pohlaví. Jde o maličkosti, ale muži z nich naprosto šílí

Ženy se často snaží svým mužům zalíbit, ale většinou z toho nakonec nic nevyjde. Podívejte se však na tyto drobnosti, kterými je jistě dostanete do varu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Většina žen se často cítí bezradně, pokud jde o to, čím by se staly pro muže více přitažlivější. Některým se totiž líbí baculaté typy, jiní muži dávají přednost naopak štíhlým typům a další se namísto vzhledu starají o způsob jejich přemýšlení. Naštěstí však na základě výzkumných studií vyšly najevo maličkosti, kterými žena dokáže dostat chlapa pořádně do varu. Podívejte se tak na těchto pět drobností a přesvědčte se sami. 

Hlas a způsob mluvení

Jednou z věcí, která okamžitě přitahuje mužské podvědomí, je správný ženský hlas. Podle studií totiž dává většina mužů přednost ženám, které mají odvážný, avšak stále jemný ženský, hlas. Dokonce je tato skutečnost považována za jednu z hlavních kritérií ohledně ženské přitažlivosti. Nejméně se však budou muži otáčet za ženami, jejichž hlas je nepříjemně pisklavý a pronikavý. Takže když budete mluvit hezky odvážně a bez kníkání, budete ho ovládat a spojí si vás s profesionalitou, mládím a atraktivitou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Styl používání make-upu

Z výzkumu dále vyplívá, že muži dávají přednost těm ženám, které používají make-up pouze s mírou. Některé typy to totiž často přehánějí a myslí si, jak se díky tomu okolo nich budou sbíhat mraky chlapů. Bohužel však tato skutečnost muže akorát odrazuje a připadá jim to nevkusné. Samozřejmě také není dobré vyjít ven bez žádných doplňků. Rtěnkou a řasenkou rozhodně ničemu neuškodíte. Nikdy však nezapomínejte, že muži vždy upřednostňují přirozenou krásu před tou nalíčenou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poměr pasu a boků

Pro mnohé to sice může být překvapením, ale správný poměr pasu a boků u ženské těla je to, co muži považují za vysoký standard krásy. Jinými slovy patří ženská postava mezi hlavní pilíře, které muže nadměrně přitahují. Nejlépe na tom budou vždy ty ženy, které mají v poměru široké boky a malý pas. Nezáleží však na tom, zda jsou silnější nebo hubenější. Důležitý je právě ten poměr. 

Nošení mužské košile 

Další drobností na našem seznamu sexy věcí, kterými ženy přitahují muže, je oblečení. Nikoliv však ženské, ale mužské. Studie ukazují, že muži považují za nesmírně přitažlivé, když si žena oblékne jeho košili. Ta však musí být nadměrné velikosti, aby jí visela přes nohy a také je zapotřebí, aby byla většina knoflíků rozepnutá. Muže totiž nesmírně přitahuje drobná princezna, která se zakrývá velkou pánskou košilí. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Udělejte první krok

Většinu mužů přitahují ženy, které dokáží udělat první krok. To znamená, že když budete sama od sebe muže nahodile rozptylovat, dozajista si ho získáte. Ženy mají v tomhle obrovskou moc, protože dokáží pánská pohlaví vzrušit flirtováním či sexy gesty velmi snadno a rychle. Studie dokonce ukázala, že když dává žena najevo zájem jako první, může to potenciálně zlepšit budoucnost rozkvétajícího románku. 

Zdroj: Mensopedia

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení