Drama na myčce aut: Ženy se do sebe pustily hlava nehlava. Vše zaznamenala kamera

Neurvalá řidička zaútočila svérázným způsobem na obsluhu automyčky, která si to ale nenechala líbit. K odvetě došlo mnohem rychleji, než motoristka zřejmě přepokládala.

Žena myje auto vysokotlakým čističem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Do automyčky zamíří čas od času každý motorista, aby nechal svého plechového miláčka vydrhnout a naleštit. Většinou všechno proběhne hladce bez nějakých dramat. Jinak tomu ale bylo na myčce aut v americké Indianě, kde došlo k opravdu kurióznímu incidentu. Na osmnáctiletou studentku, která si přivydělává jako obsluha myčky, si poněkud nevybíravým způsobem vyšlápla agresivní řidička. Velmi rychle ale došlo k překvapivé odvetě.

Na útok řidičky obsluha rychle zareagovala

Podivné drama, kdy se do sebe ženy pustily hlava nehlava, zachytila bezpečnostní kamera. Ve chvíli, kdy bílý sedan zamířil do myčky, však všechno probíhalo ještě zcela normálně. Řidička zaplatila mycí program, který obsluha myčky zadala do systému. Pak začala studentka Anna Haryckiová jako už tolikrát předtím obcházet vůz s ruční tlakovou myčkou. Předčisťovala nánosy špíny a také zkontrolovala, zda je automobil bezpečně připravený vjet do myčky.

Učitelka surově popadla 12letou dívku za vlasy –⁠ video nelže. Incident se dotkl celé země, kantorce je hanba vylézt z domu

Nic nenasvědčovalo tomu, že by měl být nějaký problém. „Dělala jsem to stejně jako vždycky. Ujistila jsem se, že auto stojí u pásové zarážky, aby byl vjezd do tunelu s kartáči bezpečný. Pak jsem vzala tlakovou myčku a začala jejich auto stříkat,“ cituje studentku server TheNewYorkPost. Jenže pak se stalo něco, co Haryckiovou dost překvapilo. Ne však natolik, aby nestihla na útok briskně zareagovat.

Zaměstnavatel studentku nevyhodí

Neurvalá řidička totiž na mladou zaměstnankyni vylila kelímek s pitím. „Najednou náhle stáhla okénko a chrstla na mě limonádu. Byla jsem v šoku,“ svěřila se Haryckiová webu NDTV s tím, že absolutně netuší, proč to žena za volantem udělala. Rychle se ale vzpamatovala a takové jednání si nenechala líbit. Studentka namířila spuštěný vysokotlaký ruční čistič skrz otevřené okénko a dopřála zákaznici dost nepříjemnou sprchu.

Těžkou hlavu si s tím nedělá. „Prostě jsem jí to okno umyla,“ podotkla. Je prý věcí řidiče, aby okénko v myčce nebylo otevřené. Na videu, které zveřejnil kanál GlobalFromSpace, je vidět, jak se vzápětí po incidentu Haryckiová normálně vrátila ke své práci, jako by se nechumelilo. Záběry obletěly internet a pohotová studentka se stala hrdinkou. Kvůli své odvetné akci o místo nepřijde. Naopak. Šéf ji pochválil a nejen to. Neurvalá řidička i její spolujezdec dostali zákaz do této myčky jezdit.

Co říkáte na to, jak studentka zareagovala?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články