Ve staré pohovce našli dopis z roku 1969. Jeho obsahem byla předpověď budoucnosti, která se plní do posledního puntíku

Malá autorka dopisu schovaného v pohovce přesně předpověděla budoucnost. Zda se jednalo o skutečné věštění, či pouhou fantazii, není známo.

Žena v brýlích čte dopis i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Ve starých předmětech lidé často nalézají různé věci, které mohou mít mnohdy až nevyčíslitelnou hodnotu. Některé z nich se však nedají prodat, ovšem šokují svého nálezce takovým způsobem, že z nich jde až strach. A přesně takový nález učinil starší pár, který se o něj rozhodl podělit se světem, a to především proto, aby tak našel původního autora nalezené předpovědi budoucnosti.

Dívka napsala, jak si představuje rok 1980

Manželé Rosa a Peter se živí restaurováním starých předmětů. Nakupují starožitný nábytek, který poté zrenovují a prodají. A právě v aukčním domě ve Stamfordu, jak píše i web DailyMail, si manželé vyhlédli třímístnou pohovku, kterou by chtěli zrenovovat. A tak se Peter, který je zručným čalouníkem, pustil do práce. Při opravě tohoto kusu nábytku však našel něco, co jej i jeho manželku naprosto šokovalo.

Na zadní straně pohovky byl ukrytý ručně psaný dopis, který dle webu Mirror napsala v roce 1969 jedenáctiletá školačka. Na kusu papíru vypověděla, jak si představuje svět v roce 1980. Popsala, že z ní bude bankovní úřednice, která čeká na svého manžela. K jídlu ale mají pouhou žvýkačku, která však při žvýkání působí jako opravdové jídlo sklouzávající do žaludku. To ale není vše. Dívka totiž dokonale popsala budoucnost.

Předpověděla vznik různých technologií

Přestože se trochu spletla v letech, předpověděla, že budou existovat telefony s obrazovkou, v nichž uvidíte osobu, se kterou mluvíte. Tento vynález byl tedy uveden na trh později než v roce 1980, ale přesto se objevil. Dále popsala, jak bude v daném roce ovládat elektrické domovní dveře tlačítky. Zda se tedy jednalo pouze o její bujnou fantazii, nebo měla věštecké schopnosti, se již pravděpodobně nedozvíme.

dopis iZdroj fotografie: Pexels

Rosa se rozhodla dopis zveřejnit s nadějí, že se k němu přihlásí jeho autorka. Zatím však není známo, že by byla nalezena. Kdo ví, třeba je z malé slečny skutečně bankovní úřednice, nebo možná předpovídá budoucnost či fantazíruje i nadále. Na DámskémDeníku známe pouze předpovědi Baby Vangy, které jsme na letošní rok již zveřejňovali. A ty rozhodně nejsou nijak povzbudivé.

Myslíte, že se jednalo o předpověď budoucnosti, nebo jen bujnou fantazii?

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články