Vidíte na obrázku něco jiného než hlavu kočky? Tato iluze zamotala hlavu milionům lidí

Na obrázku dokáže jen opravdu málokdo najít něco jiného než hlavu kočky. Virální hádanka obletěla v posledních týdnech celý internet. Uživatelům pořádně zamotala hlavu.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Čas od času se na internetu proslaví nějaký hlavolam, ale tento je svým způsobem skutečně unikátní. Opravdu málokdo na obrázku dokáže spatřit něco jiného než hlavu kočkovité šelmy. Obrázek má navíc fascinující příběh. Vyzkoušejte si hádanku vyřešit a na konci si přečtěte řešení.

Úkol má být hotový za 6 sekund

V zadání této virální výzvy stojí, že by se každý měl pokusit do 6 vteřin najít na obrázku 2 ženská těla. Tento hlavolam procvičí vaše kognitivní funkce, postřeh a smysl pro detail. V kočičí hlavě totiž ženy skoro nikdo nedokázal najít. Mnoho bezradných řešitelů hledalo odpovědi v diskuzích na sociálních sítích.

Jde o neuvěřitelné umělecké dílo

Fotografie ve skutečnosti pochází z dílny talentované malířky Shannon Holt. Ohromující dílo navíc není vytvořeno na papíře, umělkyně si místo plátna vybrala ke tvoření lidská těla. Maluje na ně speciálními barvami na kůži. Výsledkem jsou opravdu fascinující realistické obrazy zvířat a jiných přírodních motivů.

Devětatřicetiletá malířka ze Spojených států amerických je díky svému portfoliu slavná po celém světě. Právě fotografie s kočičí hlavou je součástí její nejnovější výstavy, v rámci které ztvárnila volně žijící zvířata Floridy. Sama autorka uvádí, že vytvoření jedné takové malby jí mnohdy zabere více než 12 hodin.

Její práce je experimentování

Shannon v mládí začala jako ostatní malíři nejprve tvorbou na papír. Později vyzkoušela nejrůznější povrchy, jako je například sklo, kov nebo dřevo. Nakonec se rozhodla experimentovat a použít jako plátno lidská těla. Na nich znázorňuje přírodu, protože ji podle vlastních slov miluje a její silou je fascinovaná.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Objevila se ve známé reality show

Fanoušci tohoto stylu umění mohli Shannon vidět v reality show Skin Wars, kde spolu soupeří mnoho autorů maleb na tělo. Nakonec postoupila přes 9 soutěžních kol až do finále. Žena se tomuto umění věnuje už přes 13 let. Nyní se ve volném čase věnuje školení mladých malířů.

Jaký máte názor na malování na tělo?

Zdroj: DailyMail
Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články