Dívku vyděsilo, že začala špatně vidět na jedno oko. Když ji lékař upozornil, že jí chybí sklíčko v brýlích, málem se propadla hanbou

Když se dozvěděla nepříjemnou zprávu o tom, že její sestra byla náhle hospitalizovaná v nemocnici, začala být ve stresu. Rozbušilo se jí srdce a začala špatně vidět.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Stres vyvolává v lidech napětí a oni jsou pak náchylnější k tomu, aby dělali chyby nebo se nevyvarovali drobných nehod a incidentů. Nedávno se o tom na vlastní kůži přesvědčila i uživatelka sítě X Dana Karen Walkerová. Když se dozvěděla nepříjemnou zprávu o tom, že její sestra musela být náhle hospitalizovaná v nemocnici, zvýšil se jí tep i tlak a zrychlilo dýchání. To ale nebylo všechno.

Myslela si, že ze stresu špatně vidí

Mladá žena z letoviska Rincón de la Victoriase ve španělské Andalusii se na sociálních sítích svěřila s tím, že se strašně vyděsila, protože najednou začala také špatně vidět. „Sestru hospitalizovali, a když jsem za ní jela autobusem na kliniku, začala jsem špatně vidět na pravé oko. Předpokládala jsem, že jsou to nervy, bylo to logické,“ uvedla Walkerová na svém profilu na síti X s tím, že kvůli stresu a nervozitě dokonce omylem vystoupila o dvě stanice dřív.

Nakonec do zdravotnického zařízení musela dojít několik ulic pěšky. Když tam dorazila, byl tam už její švagr a zvláštně se tvářil. Usmíval se na mě tak nějak poťouchle. Bylo to prostě divné. Chtěla jsem ale vidět sestru a zjistit, v jakém je stavu, a tak jsem švagrovi nevěnovala moc pozornosti,“ pokračovala ve vyprávění vystresovaná Walkerová.

Smíchy se mohl potrhat i lékař

Co se ve skutečnosti děje, pochopila až později. „Jakmile jsme se se sestrou pozdravily a objaly, měla i ona podivný výraz ve tváři. Vůbec jsem to nechápala. Pak do jejího pokoje přišel doktor, podíval se na mě a řekl, že mi chybí sklíčko v brýlích. Koukala jsem na něj jako opařená. Myslela jsem si, že se propadnu hanbou,“ vysvětluje Walkerová.

Švagr a sestra se náramně pobavili a po odeznění prvotního šoku se k nim přidala i samotná Walkerová. Když všem následně začala popisovat, jak byla přesvědčená o tom, že za náhlým zhoršením jejího zraku je stres, vyprskl smíchy i lékař. Podle webu Crónica byla sestra hospitalizovaná s mírným zápalem plic. Po několika dnech se zotavila a byla z nemocnice propuštěna.

Co si myslíte o neobvyklém incidentu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články