Když malá dívka porotcům prozradila, co se chystá zazpívat, kroutili nad jejím výběrem nechápavě hlavou. Jakmile otevřela ústa, porotcům došla slova

Devítiletá Amira si na vystoupení vybrala opravdu těžkou písničku. Po dozpívání zůstali porotci s otevřenými ústy a odměnili ji obrovským potleskem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když se devítiletá Amira Willighanen z nizozemského Nijmegenu rozhodla, že vystoupí v místní verzi talentové soutěže, asi ani sama nečekala, jak to dopadne. Jakmile vešla do hlavního sálu, kde už čekali porotci a diváci, byla docela nervózní. Nervozita stoupla, když porota zpochybnila její výběr písničky. Mysleli si, že to bude další představení malé holčičky, které bude populární jen kvůli jejímu roztomilému obličeji.

Amira zpěv milovala od malička

Jít do talentové soutěže byl sen Amiry již od malička. Rodiče jí to prvně vymlouvali, protože jí bylo pouhých 9 let, ale také věděli, že opravdu umí zpívat, takže po několika dnech přemlouvání nakonec povolili. No a konečně přišel ten osudný den a malá Amira si mohla jít splnit svůj sen. Vůbec ale nečekala, jak těžké to bude mít.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vybrala si opravdu těžkou píseň

Porotci si zprvu mysleli, že je to jen další roztomilá holčička, kterou diváci budou milovat jen kvůli vzhledu. Ale to se tedy opravdu mýlili. Kromě svého roztomilého obličeje malá Amira dokázala, že si postup v soutěži zaslouží také díky svému obrovskému talentu. Porotcům hned na začátku řekla, že se chystá zazpívat operní píseň a oni si říkali, jestli je vůbec možné, aby holčička v jejím věku byla něčeho takového schopná.

Porotcům došla slova

Je jasné, že Amira byla neskutečně nervózní, přece jen jí porota zkritizovala výběr písničky a vůbec jí nevěřila. Ale jakmile otevřela ústa a začala zpívat, porotci zůstali zírat s otevřenou pusou a na konci jejího vystoupení začali všichni hlasitě tleskat. No a vy se nyní můžete podívat na vystoupení malé Amiry, dost možná vám taky dojdou slova.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat