Mladá dívka chytře přelstila zloděje | DámskýDeník.cz

Dívka chytře přelstila zloděje jednoduchým trikem, který ji naučil otec policista. Měl by ho znát každý, může zachránit nejeden život

Mladá dívka zůstala na dovolené večer v hotelovém pokoji sama. Na to, co se jí mohlo stát, asi nikdy nezapomene.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Slečna Josie Bowers byla v patnácti letech s rodiči na dovolené. Její rodiče šli na večeři a ona zůstala v hotelovém pokoji úplně sama. Nic zvláštního, že? Kdo z nás by v jejím věku chtěl jít s rodiči na společnou večeři. Nic nenasvědčovalo tomu, že by jí mohlo hrozit nějaké nebezpečí. Najednou však slyšela, jako by se otevíraly dveře.Cizí muž začal otevírat dveře od jejího pokoje

Mladé dívce Josie Bowers bylo pouhých 15 let, když byla na dovolené se svou rodinou v Ocean City v Marylandu. Jednoho večera jí hrozilo opravdu velké nebezpečí. Její rodiče odešli na večeři a ji nechali na hotelovém pokoji. Josie si šla dát sprchu, když v tom uslyšela divné zvuky. Šla se podívat, co to bylo, a uviděla, že se klika od vchodových dveří pomaličku pohybuje směrem dolů.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Stála tam jen v ručníku a muž na druhé straně se dobýval dovnitř pokoje. Když otevřel dveře, Josie je co nejrychleji zabouchla a zajistila je. Následně uslyšela, jak dotyčný muž s někým mluví. Tudíž jich bylo více.

Naštěstí si Josie vzpomněla na tátova slova

Oba muži na ni potom začali mluvit. Tvrdili jí, že jsou opraváři z hotelu a přišli jen proto, aby opravili její rozbité dveře. Když se ale Josie podívala do kukátka ve dveřích, uviděla, že byli oblečeni v riflích a košili. Tudíž jí došlo, že lžou. Naštěstí si vzpomněla na radu, kterou jí dal její táta, jenž je policista – nikdy nedovol, aby lidé věděli, že jsi sám.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Se svým příběhem se s lidmi podělila na sociální síti

Začala křičet: „Hej, tati, prý je tu někdo, kdo nám chce opravit dveře!“. Jakmile si lupiči uvědomili, že nejspíše není sama, ihned utekli. Od té doby je Josie poučená, že kdykoliv jste sami, je lepší si zamknout dveře, aby se k vám nikdo nemohl dostat. Nyní je jí 19 let a svůj příběh sdílela s lidmi na TikToku, aby třeba jim tato slova jejího otce jednou zachránila život. Podívejte se na její video i vy.

Zdroj: Metaspoon

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 3666 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Krb budoucnosti získává v Česku na popularitě: Má stále více zastánců, je šetrný a může si ho dovolit domu úplně každý
Události247.cz
Další zpráva o zdraví prezidenta Zemana. Tentokrát ji ÚVN vydala se svolením samotné hlavy státu
JakZdravě.cz
Kde koupíte glukometry a podle čeho vybrat ten správný?
VědaŽivě.cz
Glukometr jako nepostradatelný pomocník každého diabetika