Úžasný pěvecký výkon 13leté dívky, která ohromila porotce i diváky hitem od Celin Dion

Švédskou talentovou soutěž ovládla svým talentem teprve třináctiletá dívka, když na podiu zazpívala hit od slavné zpěvačky.

talentová soutěž i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Talentové soutěže se od vzniku té první ve Velké Británii rychle rozšířily do celého světa. Bylo odvysíláno mnoho ročníků a zúčastnilo se jich za ta léta obrovské množství lidí. Přihlásili se umělci s různými druhy talentu, a především také všech věkových kategorií. Diváci mohli vidět vystoupení například čtyřletého dítěte nebo devadesátileté stařenky. Rozmanitost předváděných umění je obrovská a fantazii se zde rozhodně meze nekladou.

Diváky i porotu svým zpěvem naprosto ohromila

Ve švédské verzi soutěže Got Talent, jež se vysílala v roce 2023, byli diváci svědky mnoha zajímavých a dechberoucích vystoupení. Mezi ně se rozhodně zařadila teprve třináctiletá Jennifer Aoun, která se sice narodila ve Švédsku, ale oba její rodiče pocházejí z Libanonu, což potvrzuje také web SwedenPostsen. Jelikož si rodiče všimli jejího kladného vztahu k hudbě již v dceřině velmi nízkém věku, rozhodli se její talent rozvíjet a rozhodně se to vyplatilo.

Když dívka vstoupila na podium soutěže Sweden’s Got Talent, všichni byli zvědaví, co předvede. Jakmile začala zpívat známou píseň The Power of Love od úžasné zpěvačky Celin Dion, všichni oněměli. Jennifer skladbu zazpívala s takovou grácií a naprosto čistým hlasem, čímž ohromila nejen diváky, ale také porotu. Jakmile dozpívala, za svůj výkon si vysloužila obrovský potlesk a jednohlasnou jízdenku do dalšího kola.

Přestože má velký úspěch, škola je pro ni na prvním místě

Video jejího vystoupení zveřejněné na soutěžním kanále na YouTube má již téměř 800 tisíc zhlédnutí, ovšem její ostatní nahrávky jsou velmi populární také na jiných sociálních platformách, kde mají přes 20 milionů diváků. Dívčina matka je velmi šťastná, že má její dcera tak obrovský úspěch. Zůstává však nohama na zemi a ví, že nejdůležitější je vzdělání. Proto svou dcerku vede k tomu, aby byla škola na prvním místě. Nyní se k nim hrnou nabídky z celého světa na různá vystoupení a účast v mnoha pořadech.

Jennifer uvedla, že chtěla svou účastí v talentové soutěži povzbudit i ostatní děti, aby se nebály projevit svůj talent a sdělit rodičům a okolí, jaký je jejich největší sen. Rozhodně svým vystoupením inspirovala ostatní, aby odhodili strach a přihlásili se do budoucích ročníků televizní show Got Talent. Stejně jako sedmiletý chlapec, jež na podiu zazpíval píseň od Sinatry a jehož vystoupení jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Jak se vám její vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články