Sedmiletý chlapec porotcům talentové soutěže sdělil, že bude zpívat Sinatru. Následné vystoupení je naprosto odzbrojí

Roztomilý chlapec se do svého idolu stylizoval se vším všudy. Dokonce se jako legendární zpěvák oblékl do pruhovaného obleku a nechyběl ani ikonický klobouček.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Předvést své nadání v populární talentové show chce kuráž. Občas ji jen stěží najdou dospělí soutěžící. O to obdivuhodnější výkon to je, když se před přísnou porotu a publikem zaplněný sál odváží postavit dítě. Ve světlech reflektorů a poněkud stresující atmosféře se ale kolena ani trochu nerozklepala sedmiletému Robbiemu Firminovi. Malý školák si na jevišti počínal jako ostřílený matador.

Přihlásil se ho show, aby potěšil mámu

Roztomilý chlapec v proužkovaném obleku zaujal porotu soutěže Britain’s Got Talent, jakmile se ukázal. Hodlal všem předvést svůj pěvecký talent. Překvapivě si vybral skladbu od interpreta, kterého milovaly spíš generace našich babiček a prababiček. Rozhodl se totiž zazpívat legendární hit My Way od jedné z největších hudebních legend dvacátého století Franka Sinatry, kterého prý sám zbožňuje. Na hlavě měl chlapec i ikonický klobouk, jímž byl jeho idol proslulý.

malý chlapec zpívá

Chlapeček s autismem má neuvěřitelný talent: Už po prvním poslechu je jisté, že dostal od boha andělský hlas

Show se malý zpěvák rozhodl vyhrát, protože chtěl potěšit svoji maminku. „Moje maminka má brzy narozeniny a já jí chci dát ten nejlepší dárek,“ vysvětlil Robbie svoji motivaci serveru Mirorr. Jeho bezprostřednost porotce absolutně odzbrojila. Jednasedmdesátiletému irskému producentovi Louisi Walshovi chlapec řekl, že jeho milovaná postarší tetička hledá přítele. „Myslím, že chce, abys jím byl ty,“ dodal, což vyvolalo v sále i u samotného porotce, který zastupuje třeba skupiny Boyzone či Westlife, salvy smíchu.

Hrál si s publikem jako hvězda

Talentovaný chlapec vypadal, jako kdyby mu tréma vůbec nic neříkala. Když se rozezněly tóny jeho oblíbené skladby My Way, sebejistě spustil, jako by se nechumelilo. Bylo zřejmé, že na svůj věk má pozoruhodný hlas. Přestože by hnidopichové možná našli nějaké nedokonalosti ve frázování, intonaci nebo rytmu, od sedmiletého školáka to byl suverénní výkon. Úžasné bylo i jeho vystupování a to, jak skladbu procítil. Když se blížila k závěru a diváci začali tleskat, Robbie udělal gesto, aby se ztišili, protože ještě neskončil.

Když malý zpěvák skončil, vysloužil si potlesk ve stoje. Z jeho vystoupení byla nadšená i porota. „To je fantastické. Nikdy jsem neslyšel nikoho tak mladého takhle zpívat,“ reagoval Walsh. Hrál sis s publikem jako profík. Jsi hvězda,“ vystřihl poklonu Robbiemu další z porotců, britský stand-up komik a moderátor Michael McIntyre. Přestože hodnocení sudích bylo pozitivní, chlapec poprvé znejistěl, když čekal na konečný verdikt. Úsměv se na jeho tvář vrátil, když ho porota poslala do dalšího kola soutěže.

Co říkáte na vystoupení malého zpěváka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články