2letá holčička našla fotku své praprababičky: „To jsem přece já!“ vykřikla

2letá holčička náhodou objevila fotku své praprababičky. Její matku nejvíce šokovalo to, jak tento snímek okomentovala. Uživatelé na internetu se shodují, že z toho mrazí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy se říká, že děti ví více než dospělí a s věkem se tyto schopnosti ztrácí. Sem tam se dokonce objevují teorie o tom, že si děti pamatují své minulé životy. Před nedávnem se na internetu objevilo video dvouleté holčičky Elly, která náhodou objevila fotku své praprababičky a své mamince řekla šokující věc.

Našla ji doma vystavenou

Ella si doma hrála a během odpoledne našla v ložnici svých rodičů zarámovanou starou černobílou fotku dvou žen. Podle matky ji nikdy předtím neviděla a také jí nikdo nevysvětloval, kdo na fotce je. Donesla ji do obýváku a matka si ihned všimla, jaký předmět drží v rukou. Docela ji to překvapilo. Rozhodla se ale, že si s dcerou popovídá o tom, kdo na fotce vlastně je. Ella ji ale nečekaně předběhla.

Z toho, co řekla, mrazí

Matka si řekla, že natočí video jako vzpomínku, a zeptala se dcerky, kdo je na obrázku. „To jsem já, to jsem já!“ řekla překvapené mamince Ella. „Pak se na moment zastavila, tak jsem uvažovala, co řekne dál. Nakonec jen zopakovala, že na fotce je ona,“ řekla překvapená matka. „Chtěla jsem po ní, ať mi ukáže, kdo z dvou žen na fotce je ona, a Ella bez zaváhání ukázala na moji prababičku.“

dívka s fotkou v rámečku iZdroj fotografie: Depositphotos

Byla to opravdu moje babička

„Na fotce byla opravdu moje babička a prababička,“ dodává matka. Dívka totiž okamžitě dodala, že jedna z žen je ona a ta vedle ní je mámina babička, což je pravda. Tato slova matku holčičky zděsila, jelikož dítěti opravdu fotku nikdy neukazovala. Ella pak navíc to samé řekla i druhý den své babičce, která byla úplně stejně udivená.

Někteří lidé tomu nevěří

Ačkoliv se najdou lidé, kteří malé holčičce věří, mnoho lidí bylo v komentáři pod příspěvkem skeptických. Nejčastěji zmiňují to, že dívka je ještě moc malá na to, aby chápala tyto souvislosti, a nejspíše vše řekla omylem. Pro lidi, kteří věří v minulé životy a reinkarnaci, je ale video naprosto fascinující.

Co si myslíte o tom, jak děvčátko okomentovalo fotku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů