Malé holčičce pustili nahrávku: Když si uvědomila, že v ní slyší hlas své zesnulé maminky, nastala dojemná chvíle

Dojemné video s dívenkou, která se při poslechu písně, již zpívá její zesnulá maminka, rozpláče, dohnalo k slzám mnoho lidí.

plačící dítě i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Malé děti často nedokáží kontrolovat své emoce. Když člověk vidí velmi se vztekající dítě, neměl by si hned o rodičích myslet, že mají rozmazleného potomka. Naopak je v takových situacích třeba dítě pochopit, vyslechnout a snažit se jej uklidnit objetím, nikoli křikem. Děti navíc nad svými emocemi nepřemýšlí, naplno je projevují, a to z nich dělá tak nevinné a čisté bytosti. Proto reakce malé dívenky naprosto dojala svět.

Dívenka přišla o matku

Tím největším zázrakem pro rodiče je mít zdravé a šťastné děti. Pro ty je naopak obrovským štěstím vyrůstat v úplné a spokojené rodině. Bohužel ne každé dítko má možnost sdílet svůj život s matkou i otcem, a to z různých důvodů.

Někteří rodiče o své potomky nemají zájem, jsou schopni je opustit ještě v porodnici, jako tomu bylo v případě postižené holčičky a její matky, jejichž příběh jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali. Jiní by je tak moc chtěli vidět vyrůst, ale bohužel osud za ně rozhodne zcela jinak.

Malá dívenka zažila již v útlém věku obrovský smutek. Smrt jí vzala to nejcennější, co měla, a to maminku. Naštěstí ale měla po svém boku tetu, která se jí ujala. Ta také natočila video, poté zveřejněné na YouTube, zachycující holčičku poslouchající písničku. Na tom by nebylo nic zvláštního, ovšem danou skladbu jí často zpívala její maminka, byla to jejich oblíbená píseň. A jelikož teta chtěla, aby měla dívka na maminku co nejvíce vzpomínek, udělala pro svou neteř něco krásného.

Dívenka nezvládla nával emocí

Holčičky se zeptala, zda chce danou píseň pustit. Ta s nadšením souhlasila a zaposlouchala se do tónů klavíru, kterými skladba začínala. Ovšem místo zpěvačky se ozval jí tak známý hlas její zesnulé maminky. Dívka jej okamžitě poznala a rozplakala se. Zakrývala si ručičkama obličej a po chvíli tetu požádala, aby píseň vypnula. Nezvládala tak silný nával emocí, jež jí způsobily vzpomínky na matku.

Dojemné video dohnalo k slzám mnoho internetových uživatelů. Přestože dívenka nyní nechtěla píseň doposlouchat, její teta je přesvědčená, že s přibývajícím věkem bude šťastná, že má na maminku vzpomínku v podobě písně od Chantal Kreviazuk, jejíž počáteční slova cituje i web RozrywkaGoniec: „Něco ve tvých očích způsobuje, že se chci ztratit ve tvém náručí. Něco ve tvém hlase způsobuje, že mi srdce bije rychleji. A doufám, že to tak budu cítit po zbytek svého života.“

Co říkáte na toto dojemné video?

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články