Dětská taneční skupina ovládla pódium Česko Slovensko má talent. Prachař si z ní dělal srandu

V soutěži Česko Slovensko má talent se objevila bratislavská taneční skupina složená z neuvěřitelně nadaných dětí. Podívejte se, jak si podmanily publikum.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Pořad Česko Slovensko má talent není na televizních obrazovkách žádným nováčkem. Přesto dokáže každý ročník přivést na pódium zajímavé tváře s neobyčejnými talenty. V roce 2019 se v této populární soutěži objevila dětská taneční skupina ze Slovenska, která si připravila unikátní číslo s bizarními rekvizitami.

Talent je stálicí obrazovek

Česko Slovensko má talent se na obrazovkách televize Prima objevuje s přestávkami už od roku 2010 a za tu dobu si pořad vybudoval silnou fanouškovskou základnu, jež s napětí čeká na každou další epizodu. Porotci se každý rok částečně obměňují a jediným člověkem, který soutěžící hodnotí každý rok, je známý Jaro Slávik.

Přijeli až z Bratislavy

Taneční skupina S3T KIDZ působí ve slovenském hlavním městě, a to už dlouhých 17 let. Vychovává nadějné mladé tanečníky, ale velký důraz je zde kladen na individuální rozvoj každého dítěte. Právě toto uskupení pod vedením choreografky Zuzany Sliacké nacvičilo skvělé vystoupení, pro které použili netradiční rekvizity.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nečekané rekvizity

Největší údiv se z řad diváků ozýval ve chvíli, kdy si skupina šesti tanečníků na jeviště donesla kufry v několika zářivých barvách. Jenže tím překvapení nekončilo. Zanedlouho totiž tancující děti kufry postupně otevřely a k obrovskému nadšení z nich vylezlo dalších šest tanečníků, kteří se přidali ke zbytku skupiny a dali se do tance s nimi.

Diváci byli ohromeni

Děti na pódiu si za několik minut dokázaly podmanit celý sál. Nikdo nečekal, že předvedou tak úžasné číslo. To tanečníci zakončili tím, že si šestice tanečníků vlezla zpět do kufrů na kolečkách. Poté Jakub Prachař trefně poznamenal, že by byli skvělou reklamou pro nějaké letiště. Celá porota se poté shodla, že tuto skupinu rozhodně musí poslat dál. Na všechny epizody této televizní soutěže se můžete podívat na youtubovém kanálu Česko Slovensko má talent.

Jak se vám líbí tato taneční skupina?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů