Z podkroví se neustále ozývaly divné zvuky, a tak tam rodina nainstalovala kameru. Co tam viděla, nedokáží vysvětlit ani odborníci

Dlouhou dobu se z podkroví ozývaly velmi divné zvuky, proto tam majitelé domu nainstalovali kameru. Zachytila něco podivného.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mladý pár, Donna a Revan, už nějakou dobu slyšel z podkroví svého domu velmi podivné zvuky. Chvíli je to vlastně nezajímalo, mysleli si, že na půdu muselo vylézt nějaké zvíře, které se tam teď prochází. Zvuky ale byly čím dál podivnější, a tak se rozhodli zjistit, co za nimi vlastně může být.

Nejdříve strach neměli

Když se tento mladý pár nastěhoval do domu, věděl, že je starý, a tak nějak počítal s tím, že se možná někde objeví nějaké divné zvuky. A tak se také stalo. Dá se říct, že zpočátku neměli moc strach, protože si mysleli, že je na půdě třeba nějaká kuna nebo krysa, jež se tam prochází, a proto to zní, jako by někdo dupal. Ale postupem času jim to začalo připadat až moc divné, a tak se rozhodli, že tam nainstalují kameru.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Obávali se totiž toho, že se na půdě vyskytuje nějaký duch, kterého by tato kamera mohla zachytit. Sice to zní velmi děsivě, ale v jejich situaci byste se asi zachovali stejně. Neměli odvahu na to jít se v noci na půdu podívat, protože měli opravdu velký strach.

Kamera zachytila něco zvláštního

Jednoho dne tak na půdu nainstalovali kameru a postavili na zem panenku a baterku. Kameru zapnuli a z půdy raději ihned odešli. Samozřejmě, že se zvuky v noci zase opakovaly, a tak se nemohli dočkat, až uvidí, co se děje. Zdá se, že se na jejich půdě opravdu vyskytuje nějaký duch, protože na záznamech je vidět, že baterka začne zničehonic svítit a po chvíli zase přestane. Je to dost nepříjemné, podívejte se sami.

Co byste dělali na jejich místě vy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články