Tak tohle pivo už si asi nedáte: Dělníka zachytila kamera, jak močí do pivního tanku

Zaměstnanec čínského pivovaru provedl ve své pracovní době něco naprosto nechutného a nepřijatelného.

přípitek pivem i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Člověk nemá ani tušení o tom, co se děje při výrobě potravin, které konzumuje. A možná je to tak i dobře, protože zaměstnanci výrobních továren jsou schopni opravdu čehokoli. To svým chováním dokázal muž, který byl zachycen bezpečnostní kamerou, jak při výkonu své služby močí do pivního tanku. Lidem, kteří video zhlédli, se bezesporu zvedl žaludek.

Zaměstnanec pivovaru močil do pivní nádrže

To, čeho se dopustil zaměstnanec čínského pivovaru Tsingtao, opravdu nemá obdoby. Jeho počínání zachytila bezpečnostní kamera a video bylo poté zveřejněno na YouTube, kde se rychle stalo virálním. Není divu, že akcie této společnosti po několika hodinách klesly o 7,5 procenta. Dělník byl za své jednání okamžitě potrestán a na hodinu propuštěn. To ale bohužel již nesmaže odpudivé renomé, které společnost nyní má.

Na nahrávce je zachycen muž v modré pracovní kombinéze a žluté přilbě, jak leze do nádoby, v níž se nachází suroviny na výrobu piva. Postaví se do ní a bez ostychu se tam vymočí. Vedení společnosti Tsingtao, která je dle webu NYpost druhým největším výrobcem piva v Číně, je pohoršeno chováním svého zaměstnance. Vedení firmy uvedlo, že provedlo kroky k zamezení dalšího nevhodného chování a celý incident byl nahlášen policii, která jej začala okamžitě vyšetřovat.

Pivo této značky si bude pravděpodobně kupovat méně lidí

Policie později uvedla, že byli močící zaměstnanec spolu s kolegou, který celý incident natočil, zatčeni a podrobeni výslechu. Vedení společnosti Tsingtao učinilo prohlášení, ve kterém ujistilo spotřebitele, že kontaminovanou šarži okamžitě zlikvidovalo a zvýšilo úsilí, které zajistí vyšší kvalitu produktů. Rozhodně ale video způsobilo, že si zákazníci rozmyslí, zda si pivo této značky koupí, či nikoli.

Člověk by se měl mít na pozoru při konzumaci potravin a pití nápojů. Nikdy totiž neví, co nebo kdo mohlo způsobit jejich kontaminaci. Ze zjištěného důvodu se může člověku zvednout žaludek. Na DámskémDeníku jsme psali o zaměstnancích kanceláře, kteří si stěžovali na divně zapáchající vodu v barelu. Díky kamerám zjistili nechutnou příčinu. Ta se ve finále nelišila od výše popsané události.

Co si o chování zaměstnance myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články