Dcera Bruce Willise se potýká se zdravotními problémy: Vracející se anorexie a hraniční porucha osobnosti

Nejmladší dcera jednoho z kdysi nejikoničtějších párů Hollywoodu Bruce Willise a Demi Moore otevřeně přiznala, že ji psychické stavy dohnaly až k tomu, že vážila 38 kilogramů.

Dcera Bruce Willise Tallulah Belle Willis i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Herečka Tallulah Willis (29) se delší dobu potýká s psychickými problémy. Otevřeně přiznala, že trpí hraniční poruchou osobnosti, která se projevuje změnami nálad, impulzivním chováním i sebepoškozováním. Diagnostikována jí byla i anorexie. Nejmladší dcera hollywoodských legend Bruce Willise (68) a Demi Moore (60) v jednu dobu vážila pouhých 38 kilogramů. Současně se svěřila, že opakovaně podstoupila psychiatrickou léčbu.

Je jako ošklivá verze svého táty

Problémy začaly už v pubertě, což herečka popsala ve velmi otevřené zpovědi v časopise Vogue. Dlouhou dobu se sebou nebyla spokojená. Jako dcera hereckých ikon se nevyhnula publicitě. Bylo jí úzko, když pročítala komentáře u fotografie, na níž byla se svou krásnou matkou. „Byly jich stovky. Páni, vypadá neforemně. Podívejte se na její mužskou čelist, je jako ošklivá verze svého táty. Její matka musí být strašně zklamaná,“ vzpomíná Tallulah.

Pro každého teenagera je vzhled důležitý. „Uvěřila jsem, že jsem narazila na pravdu o sobě, kterou mi nikdo neřekl, protože se mě snažili chránit. Celá léta jsem to nikomu neřekla, jen jsem žila s tichou jistotou vlastní ošklivosti,“ řekla dcera hereckých legend. Její trauma vyústilo v anorexii. Psychickou poruchu, kdy pacient odmítá jídlo, nakonec zvládla. Vrátila se však znovu před rokem, kdy její snoubenec Dillon Buss zrušil zásnuby.

Trápila se, že o ni otec ztratil zájem

Absolvovala léčbu a na klinice Driftwood Recovery v Texasu u ní lékaři navíc diagnostikovali hraniční poruchu osobnosti, což herečka originálním způsobem přiznala na svém instagramovém profilu. Vyfotila se v tričku, na němž byl nápis: Mám to, co měla Winona ve filmu Narušení. Ve snímku z roku 1999 se herečka Winona Ryder zhostila role dívky, která trpí právě tímto onemocněním. Lidé, kteří jej mají, se sebepoškozují, prožívají pocity prázdnoty, mají strach z opuštění, chovají se výbušně a impulzivně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený tallulah (@buuski)

Dcera hlavního hrdiny trháku Smrtonosná past také prozradila, jak nese onemocnění svého otce. Hollywoodská hvězda trpí frontotemporální demencí a ukončila svou kariéru. Podle Tallulah rodina delší dobu pozorovala, že něco s otcem není v pořádku. Myslela si, že o ni ztratil zájem, a trápila se tím. „Přestože jsem nemohla být dál od pravdy, můj pubertální mozek se mučil jakousi chybnou matematikou: Nejsem dost krásná pro svou matku, nejsem dost zajímavá pro svého otce,“ smutně podotkla ve zpovědi pro Vogue.

Co si myslíte o životech dětí slavných rodičů?

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články