Video: Manželka nemocného Bruce Willise zveřejnila narozeninové video pro jejich malou dceru. Je velmi dojemné

Rodina hollywoodské legendy nedávno oznámila, že hercův zdravotní stav se zhoršuje. Kvůli afázii ukončil kariéru a nově mu byla diagnostikována i frontotemporální demence.

Bruce Willis s manželkou Emmou Heming i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hollywoodská legenda Bruce Willis (68) je pětinásobným otcem. Nedávno jeho dcera Mabel oslavila jedenácté narozeniny. Při té příležitosti matka oslavenkyně Emma Heming Willis (44) zveřejnila dojemné video, které sestavila z rodinných fotografií. Na nich si hrdý otec užívá radostné chvíle se svou dcerou ještě v dobách, kdy byl ve formě, ale i v současnosti. Od doby, kdy herec začal mít vážné zdravotní problémy, se jeho žena snaží uchovat každou vzpomínku.

Rodina oznámila, že trpí afázií a demencí

Hvězda filmových trháků Armageddon, Smrtonosná past, Šakal nebo Šestý smysl ne zcela dobrovolně musela pověsit herectví na hřebík už loni kvůli afázii. Jde o onemocnění, které ovlivňuje schopnost mluvit a porozumět řeči. Hercův stav se od té doby postupně zhoršuje. Před měsícem jeho rodina zveřejnila informace o tom, že také trpí frontotemporální demencí v pokročilém stádiu. Nemoc ovlivňuje osobnost, chování, pohyb i řeč.

Narozeninové video hercovy dcery je o to víc srdceryvné. „Krásné 11. narozeniny Mabel Ray. Tvoje energie je nakažlivá. Dokážeš svým úsměvem a vřelostí rozsvítit celou místnost. Je krásné být svědkem toho, jak moc miluješ svou rodinu, jak se o ni zajímáš, jak udržuješ kontakt se svými přáteli. Nepřestávej a nikdy nezapomeň zářit, má lásko,“ vzkázala u videa, které zveřejnila na sociálních sítích, maminka Mabel.

Narozeninová vzpomínka na společné chvíle

V příspěvku matka malé oslavenkyně sestavila kompilaci fotografií a videí, na kterých je Mabel převážně se svým otcem. Herec na nich svou dceru láskyplně líbá na čelo, tiskne ji v náručí, nosí na ramenou, hraje si s ní v bazénu nebo ji houpe na houpačce na hřišti. Když dívka hraje na klavír, táta ji doprovází na harmoniku. Videomozaika ze života Mabel obsahuje i spoustu dalších fotografií z výletů a společně strávených chvil, které jsou krásnou vzpomínkou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Willis se narodil v německém Idar-Obersteinu. Když mu byly dva roky, rodina se přestěhovala do New Jersey. Než se stal hvězdou filmového plátna, živil se jako barman, dělník, obsluha benzínky i soukromý detektiv. Je otcem pěti dcer. Se svou současnou ženou se vzali v roce 2009 a patří k nejstabilnějším párům v Hollywoodu. Mají spolu dcery Mabel a Evelyn. Z předchozího manželství s herečkou Demi Moore má dospělé dcery Rumer, Tallulah a Scout. Brzy se má stát dědečkem.

Jak se vám líbí video, které sestavila manželka herce?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články