Dara Rolins si z dovolené přivezla nepříjemnou zkušenost. Varovala před ní i své fanoušky

Přestože prázdniny jsou teprve v poločase, zpěvačka už stihla procestovat několik exotických destinací. Během cest k moři zažila už dvakrát nepříjemné zádrhele.

Dara Rolins ve slunečních brýlích i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Dara Rolins (50) je ostřílenou cestovatelkou. Pravidelně totiž pendluje mezi Českem, Slovenskem a Itálií, kde žije její přítel, fotbalová ikona Pavel Nedvěd (50). Proto si dokáže velmi dobře představit, jak moc dokáže být cestování náročné a stresující. Obzvlášť, když se během cesty objeví nějaká nenadálá komplikace. Třeba když nestihnete odlet, spoje nejedou na čas a uvíznete hodně daleko od domova nebo vám dopravní společnost ztratí zavazadla.

Ztracené kufry bere jako samozřejmost

Potíže spojené s cestováním zpěvačka dobře zná. Nejednou se sama ocitla v nepříjemné situaci. Rozhodla se proto popřát svým sledujícím na sociálních sítích, aby během sezony dovolených měli hodně štěstí a pevné nervy. „Hello z Prahy. Vím, že prázdniny ještě nekončí, ale i tak vám chci popřát šťastné cesty, přesuny, odlety a návraty domů. Toto léto je opravdu hořící a na některých místech víc, než bychom chtěli,“ napsala Rolins na svém instagramovém profilu.

Zjevně tím narážela na fakt, že se spousta letovisek jižní Evropy potýká s rozsáhlými požáry. Turisté před ohněm museli prchnout z Řecka, Chorvatska, Portugalska nebo Itálie. I když všechno nejde na cestách podle plánu, je podle zpěvačky důležité, aby si lidé zachovali pozitivní přístup. „Mějte pevné nervy při všech těch dovolenkových aktivitách, zmeškané lety a ztracené kufry už beru jako samozřejmost cestovatelské rozmanitosti. Hlavně štěstí a bez zranění,“ dodala.

Z kufru zpěvačce zmizel kubánský rum

Obtížné peripetie spojené s cestováním zpěvačka opakovaně zažila na vlastní kůži. Během letošního léta stihla už několikrát vyrazit relaxovat do sluncem zalitých exotických destinací, ale samotné cesty se bez komplikací neobešly. Cestování už není ani zdaleka, co bývalo, myslím leteckou dopravu. Lety mají zpoždění, nenavazuje to, jak to má, a kufry se ztrácí. A bohužel oběťmi těchto příběhů jsme i my, během dovolené se nám to stalo už dvakrát, a to léto ještě nekončí,“ postěžovala si Rolins serveru TN.cz.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Navzdory nečekaným zádrhelům ale zpěvačka do cíle pokaždé dorazila v pořádku. „Naštěstí to bylo vždy s dobrým koncem, jenom jsme se někde zdrželi, přespali na hotelu a pak pokračovali v letu. Kufry nám pak přijely třeba o dva dny později. Zažila jsem ale i to, že jsem je postrádala dokonce několik týdnů. Ale nakonec dorazily,“ uvedla Rolins. Vzpomněla si ale i na jednu situaci, kdy jí z kufru něco zmizelo. „Vždycky se všechno našlo, až na jednu výjimku, kdy jsem letěla z Kuby a někdo mi vybral z kufru kubánský rum,“ svěřila se.

Jaké zkušenosti máte s cestováním k moři?

Zdroj: TN.cz, DaraRolins
Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články