Dagmar Havlová ukázala, že se za sebe nestydí. Přidala fotku bez make-upu a zkrášlujícího filtru

Bývalá první dáma šla s kůží na trh poté, co fanoušci nevalně přijali její fotografii na plakátu v rámci ekologické kampaně. Podle nich byl snímek až příliš upravený.

Herečka Dagmar Havlová v modré halence i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Velké rozpaky vyvolala fotografie herečky a bývalé první dámy Dagmar Havlové (70) na plakátu ke kampani ekologické organizace Greenpeace. Někdejší slavná holka z porcelánu si na pravděpodobně vyretušovaném snímku nebyla ani moc podobná, což neuniklo pozornosti jejích fanoušků na sociálních sítích, kde je velmi aktivní. Zřejmě to mohlo být impulsem k protiakci. Herečka se rozhodla ukázat, jak vypadá bez nejrůznějších filtrů a líčidel.

Mladistvý vzhled sedmdesátnice překvapil

Ve svých letech vypadá bývalá první dáma úžasně a šarmantně. Je dokonalou ukázkou toho, že stárnout se dá přirozeně a s grácií.  Kurážně proto všem škarohlídům ukázala, že se nemá za co stydět. „A jedna samospoušť, nenamalovaná a bez filtru, protože bylo krásné světlo zvané ‚Americká noc‘. Ano, a lesk, ten mám vždycky, na rozdíl od make-upu,“ napsala k fotografii, kterou sdílela na svém instagramovém profilu Havlová.

Její příznivce překvapil mladistvý vzhled Havlové a okamžitě se pod fotkou strhla vlna reakcí. Poklonu bývalé první dámě vystřihly i kolegyně z umělecké branže. „Jsi tu tak mladá a přirozená, krásná,“ napsala herečka Eva Holubová. Krásná jsi, holčičko,“ přidala se herečka Tereza Brodská. „Po prázdninách jdeš do čtvrťáku? Nebo už jsi po maturitě? Holčičko!“ dotazovala se zpěvačka Bára Basiková. „Teda Dášo! Ty mě teda štveš!“ s humorem sobě vlastním uvedla spisovatelka Halina Pawlowská.

Žádné výplně, ale těžká nemoc

Fanoušky šokovalo, jak mladě herečka v sedmdesáti letech vypadá. V drtivé většině její vzhled diskutující pochválili, ale našli se i rýpalové, kteří Havlovou trochu vytočili. „Tady to vážně vypadá jako hodně stará fotka, neuvěřitelné, že je aktuální! Bylo období, kdy jste vážně těch výplní měla moc a bylo to vidět na první pohled, ale teď palec nahoru, takhle bych řekla, že je to s citem a ku prospěchu, vypadáte úžasně!“ napsala pod fotografii jedna z diskutujících.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Reakce bývalé první dámy na sebe nenechala dlouho čekat. „Neměla jsem výplně. Měla jsem těžkou nemoc!!! A už mě s tím neštvěte!!!“ rázně odpověděla Havlová. Před několika lety se svěřila Novinkám, že má závažné recidivující onemocnění štítné žlázy a problémy se srdeční činností. Ke sporné fotografii, která se objevila v kampani na záchranu planety, se vyjádřila i organizace Greenpeace. Nijak ji prý neupravila, obdržela ji přímo od nadace bývalé první dámy.

Co říkáte na vzhled sedmdesátileté herečky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články