Tanečnice to na pódiu talentové show pořádně rozjely. Své umění předvedly v naprosté tmě

Skupina děvčat naprosto ohromila diváky i porotu svým tanečno-světelným vystoupením. Odměnou jim byly ovace ve stoje a postup do dalšího kola.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Ve známé talentové televizní show se vystřídalo mnoho účastníků, jež měli možnost předvést své umění. Rozhodně nechyběli zpěváci, kouzelníci, žongléři, akrobaté, tanečníci a mnozí další, jež přišli ukázat svůj dech beroucí talent. V 7. řadě tohoto zábavního pořadu se divákům vryla do paměti skupina sedmi dívek vystupující pod názvem Tron Girls. Tyto dámy předvedly strhující taneční a světelnou show. Nejen, že dostaly od poroty jasný postup do dalšího kola, ale probojovaly se dokonce až do finále této řady.

7. řada soutěže byla velmi zajímavá

Česko Slovensko má talent je jedna z nejznámějších televizních show, která kdy byla odvysílána. Poprvé jí diváci na obrazovkách mohli spatřit v roce 2010 na české stanici Prima a slovenské stanici JOJ. Tato talentová soutěž má za sebou již 10 řad a 11. řada se chystá na letošní rok. Za celou dobu vysílání tohoto pořadu se v rolích moderátorů a poroty vystřídalo mnoho českých známých osobností. Mezi stálice samozřejmě patří Jaro Slávik, po jeho boku se pak objevili například Jan Kraus, Lucie Bílá, nebo Martin Dejdar.

V 7. řadě, jež se vysílala v roce 2018 zasedli v porotě Jakub Prachař, Diana Mórová, Marta Jandová a obávaný Jaro Slávik. Moderování se ujali David Gránský a Lujza Garajová Schrameková. O postupech z castingových kol rozhoduje vždy porota. V samotném finále je již však na divácích, koho si svým hlasováním zvolí za absolutního vítěze celé soutěže. V této řadě se objevilo mnoho zajímavých umělců, avšak taneční skupina Tron Girls mezi ostatními vynikala. Není divu, že se dostali až do finále. Soutěž bohužel nevyhráli, ale díky účasti v talentové show se zviditelnili a vešli do povědomí mnoha lidí.

Tron Girl zaručují skvělou show

Tron Girls je skupina děvčat, ale mají mezi sebou i pár mužů, která předvádí tanečno-světelnou show, jež je založena na WOW efektu. Vše spočívá ve spojení LED a UV technologií s hudbou a tancem. Pro nejlepší zážitek z jejich vystoupení je třeba, aby v místnosti byla naprostá tma. Mají mnoho verzí vystoupení s různými počty tanečnic, v Česko Slovensko má talent se na podiu předvedlo celkem 7 dívek.

Když se v sále zhasla světla a byla naprostá tma, nikdo netušil, co se bude dít. Poté začala hrát hudba a tanečnice předvedly své taneční umění, jež bylo doprovázeno naprosto dokonale sladěným problikáváním jejich kostýmů. Vše skvěle ladilo s hudbou, světla měnila barvu, a celé vystoupení tak všechny naprosto šokovalo. Není divu, že si dámy vysloužily ovace ve stoje. Porota nešetřila slovy chvály a děvčata z pódia odcházela se čtyřmi „ANO“ a postupem do dalšího kola.

Přestože ve finále Česko Slovensko má talent nakonec nezvítězila, byla to pro ně skvěla zkušenost a jsou rády, že mohly divákům a porotě předvést své jedinečné umění. A jelikož se chystá další řada této talentové show, rozhodně se můžete těšit na nová neuvěřitelná vystoupení, která jistě v tomto pořadu nebudou chybět.

Jak se vám jejich vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články