Účastník talentové soutěže předvedl vystoupení pravé indiánské hudby. Vysloužil si hned 4krát „ano“

Zahraniční účastník talentové show předvedl hudební vystoupení. Zahrál pravou indiánskou hudbu.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Televizní show Česko Slovensko má talent se sice vysílá pouze v České republice a na Slovensku, ale přihlásit se může kdokoli bez ohledu na svou národnost. Dokonce se stalo, že zvítězil právě zahraniční soutěžící. Do této soutěže se každoročně hlásí velký počet cizinců snažících se předvést neobvyklá umění a vysloužit si nejen potlesk, ale i vítězství. Jedním z takových účastníků byl i Juan Velasquez Cushcagua z Ekvádoru.

8. řada soutěže byla nabitá talenty

8. ročník televizní show Česko Slovensko má talent byl jeden z nejsledovanějších. Účastnilo se ho obrovské množství lidí, již předváděli své nadání a doufali, že právě oni se stanou vítězi. Věkové rozmezí přihlášených bylo velké, účastnily se totiž jak děti, tak senioři v pokročilém věku. A rozmanitost talentů byla neuvěřitelná. Svůj um přišli ukázat zpěváci, hudebníci, artisté a tanečníci. A nechyběli ani kouzelníci, akrobati a další umělci. Díky této soutěži mají diváci možnost vidět to, co by se jim třeba ani nikdy nepodařilo zhlédnout.

V porotě této řady zasedli Jaro Slávik, Marta Jandová, Diana Mórová a Jakub Prachař. Speciální porotkyní se stala Jiřina Bohdalová. Moderování se ujali David Gránský a Lujza Garajová Schrameková. Oni i diváci byli mnohdy svědky neuvěřitelných show, jež si pro ně účastníci soutěže připravili. Některá představení naháněla hrůzu, jiná jim zase vháněla slzy do očí.

Indiánská hudba rozněžnila všechny přítomné

Tohoto ročníku, který se vysílal v roce 2019, se také zúčastnil Juan Velasquez Cushcagua. Jeho ryze indiánské rysy a domorodé hudební nástroje okamžitě prozradily, s čím se tento soutěžící přišel ukázat. Když zazněly první tóny písně, již prezentoval, okamžitě navodily klidnou atmosféru. To také ohodnotila Diana Mórová, která řekla: „Ty nástroje jsou tak magické…“ Všem se hudebníkovo vystoupení moc líbilo, a tak si zasloužil postup do dalšího kola.

V letošním roce bude odvysílána již 11. řada této televizní show. Castingy probíhaly v březnu a diváci se již nyní mohou těšit na zajímavá a rozmanitá vystoupení. Mnoho z nich bude jistě překvapivých a originálních, protože lidé přicházejí se stále novými nápady, a tak není divu, že je tento pořad jedním z nejsledovanějších vůbec.

Jak se vám líbí tato indiánská hudba?

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články