Den narození odhalí vaší superschopnost. Jste vůdce, zasněná romantička, nebo vtipálek?

Některé spojitosti s naším životem, jako je například den narození, o nás mohou vypovědět ledacos. Zjistěte, co vypovídá astrologie o vás.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Podle astrologů jsme všichni předurčeni k tomu, abychom se narodili určitý den v roce – může to být podle nich dokonce vysvětlení, proč se některé děti rodí předčasně nebo po termínu předpovězeném odborným lékařem. Vše je totiž záležitostí osudu, podle něhož pak den, kdy jsme se narodili, o nás vypovídá mnoho informací, a to zejména o našem potenciálu a osobnosti. Zjistěte, jaké chování předurčil vesmír vám. 

Den, kdy jsme se narodili

Podle některých astrologů a numeroložek je naše narození velmi důležitou událostí, protože je to den, kdy byly ve vesmíru přítomny určité vibrace, které ovlivnily formování naší osobnosti a našeho charakteru. Den narození, stejně jako rok, měsíc a čas narození, předurčuje člověku určitou cestu v rámci vesmírné roviny, podle níž je následně ovlivňováno jeho chování.

1. Rodilý vůdčí

Pokud jste se narodili tento den v měsíci, jste nezávislý a ambiciózní jedinec, jenž má v povaze být vůdčí osobnost. Váš životní směr vede cestou podnikání, protože vám nikdo nemůže poroučet – to byste prostě nezvládli. Možná je to však tím, že se nedokážete přetvařovat a svou pravdou v důsledku kolem sebe způsobujete problémy. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

2. Diplomaté se sluncem v duši 

Tito jedinci jsou usměvaví a přátelští lidé s nevídaným smyslem pro spolupráci, kteří se jen tak pro nic za nic nenaštvou – mají slunce v duši a talent nevyvolávat konflikty. Největší prioritou je pro ně láska a partnerství. Když jim to ovšem ve vztahu neklape nebo jsou sami, jejich optimismus klesá na bod mrazu.

3. Lidé se skvělým smyslem pro humor

Jako třetí v pořadí přichází lidé s obrovským smyslem pro humor, kteří jsou známí tím, že se v životě nikdy neztratí. Obvykle však tito jedinci chtějí stíhat více věcí naráz, a proto mnohdy nemají čas na svůj osobní život.  

4. Vždy spolehliví

Pokud hledáte někoho spolehlivého, na koho se můžete vždy obrátit, poproste někoho, kdo se narodil čtvrtý den v měsíci. Lidé s tímto dnem narození jsou velmi pracovití a nikdy člověka nezklamou. Když však někdo zklame je, trvá jim opravdu dlouho, než mu tento čin odpustí.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

5. Mluvčí a komentátoři

Lidé, kteří se narodili pátý den v měsíci, jsou obdaření bohatým slovníkem, který umí bez sebemenšího problému prodat. Není proto žádným tajemstvím, že mnoho komentátorů a mluvčích se narodilo právě v tento den. Při špatné výchově se však z těchto jedinců stávají pouzí „žvanilové“, kteří umí akorát mluvit, ale když na to přijde, tak skutek utek.

6. Rození milenci

Tito jedinci se dokázali zamilovat již ve školce a život bez partnera pro ně znamená ten nejhorší test. Pokud budete ve vztahu s někým, kdo se narodil šestý den v měsíci, bude se na vás valit láska ze všech stran.

7. Ti, co chtějí měnit svět

Sedmý den měsíce se rodí jedinci, kteří mají v povaze měnit svět. Nesnášejí povrchnost a stereotypní práce, pří kterých nemusí přemýšlet – jsou to věci, které je doslova ubíjí. Tito lidé potřebují prostor pro kreativitu a zázemí, které jim bude podporou. 

8. Úspěšní obchodníci

Jedná se o jedince s velmi silnou psychikou, kteří mají čich na každou příležitost, při které si mohou vydělat opravdu velké peníze. Svou snahou mít moc však většinou vyvolávají problémy také ve svém intimním vztahu – potřebují totiž mít svého partnera pod kontrolou. 

iZdroj fotografie: Freepik

9. Nadprůměrně inteligentní

Tito jedinci by se měli neustále vzdělávat, protože jsou podle astrologie nadprůměrně inteligentní. Jejich vrozená moudrost a velkorysost jim může pomoci narazit na záhadu, kterou budou moci vyřešit pouze oni.  

10. Lidé s chladnou hlavou

Pokud hledáte někoho, kdo zachová chladnou hlavu, ať už je situace napjatá jakkoliv, vyhledejte člověka, který se narodil desátý den v měsíci. Tito lidé dokáží ovlivnit davy lidí, a když to potřebují, nedělá jim problém změnit pravidla hry, aniž by si toho druzí všimli.

11. Ti, kteří se dokáží vypořádat s každým problémem

Lidé, kteří se narodili jedenáctý den v měsíci, jsou citliví, intuitivní, ale také skvělí soudci, kteří se dokáží vypořádat s každým problémem. A to bez použití sebemenšího násilí. Je to právě rovnováha, co je pro ně klíčem ke klidnému životu.

12. Vznětliví srandisti

Tito jedinci dokáží svým humorem a energií rozveselit každého člověka na planetě. Mají ovšem jednu vadu – jejich tělo a psychika pracují na velmi odlišných principech. Přestože jsou tito lidé neustálí vtipálci, pokud by se naštvali, zničí vše, co jim přijde do cesty. 

iZdroj fotografie: Freepik

13. Praví šampioni

Člověk, který se narodil třináctý den v měsíci, je stvořen souzněním kreativity, odhodlání a vytrvalosti. Ačkoliv se může zdát, že tito jedinci měli ve svém životě příliš mnoho štěstí, za jejich úspěchy vždy stojí tvrdá práce, kterou museli během svého života vložit do svých záměrů. 

14. Rození cestovatelé

Pokud hledáte radu od člověka, který obletěl téměř celý svět, obraťte se na jedince narozené čtrnáctého dne v měsíci. Dejte si však na čas, protože neustále cestují a jen tak na jednom místě nevydrží. Tito lidé se mimo jiné dokáží ponořit do svých snů tak hluboko, že mají posléze problémy rozeznat iluzi od reality.

15. S hypnotizujícím pohledem 

Pokud vás nějaký člověk začal přitahovat jako magnet nebo máte pocit, že vás hypnotizuje svým pohledem, určitě se narodil patnáctý den v měsíci. Tito lidé dokáží svým charismatem ovlivnit naprosto kohokoliv. Ačkoliv ke svému životu nutně potřebují nezávislost, nikdy by se ke své rodině nepostavili zády.

16. Ti, kteří vidí dál než ostatní

Jedinci narození v tento den vidí dál než spousta ostatních lidí. Podle astrologie dokonce umějí předvídat budoucnost. Je pro ně běžné, že se chtějí učit meditovat, aby se mohli podívat do jiných světů a mohli tak zažít různá dobrodružství.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

17. Rodilí talenti

Sedmnáctí v pořadí jsou lidé, kteří se díky své intuici mohou stát velmi výjimečnými osobnostmi. Stačí, když budou naslouchat svému srdci – poté najdou způsob, jak ve svém životě uspět. Pokud však podlehnou negativnímu tlaku okolí, mohou o svůj talent přijít. 

18. S obrovskou trpělivostí

Tito lidé jsou obdařeni neuvěřitelnou trpělivostí, díky které mohou porozumět potřebám ostatních. Mnohdy však mají snahu uspěchat dění svého života a jít neustále dopředu, což jim může znemožnit odvahu pravidelně rozšiřovat své obzory. 

19. Úspěšní šťastlivci

Ať se lidé narození devatenáctého dne v měsíci pustí do čehokoliv, vždy zvítězí. Mnohdy se zdá, že ke všemu přicházejí příliš snadno, a proto v ostatních vyvolávají závist. Dokonce o nich někteří astrologové tradují, že umí přitahovat štěstí. 

20. Předvídači budoucnosti

Intuice těchto jedinců je tak veliká, že se jim již v dětství podařilo vyděsit rodiče svými vizemi, které se do posledního detailu naplnily. Tito lidé by však měli být se svými schopnostmi opatrní, jinak se z nich mohou stát vlivem pomluv trosky. 

iZdroj fotografie: Pixabay

21. Lidé s velkým obdivem

Tito lidé jsou odmalička zahrnováni ohromnou pozorností a mnohdy se z nich stávají miláčci společnosti. Ne ale nadarmo – jsou umělecky nebo sportovně nadaní a navíc umí skvěle komunikovat s ostatními. Pozor by si měli dát akorát na to co říkají lidem, které nemají rádi, protože se občas neumí hlídat.

22. Se smyslem pro spolupráci

Lidé, kteří se narodili tento den v měsíci, dostali od vesmíru velký intelekt, intuici a smysl pro spolupráci. Díky tomu jsou skvělým přínosem v projektech, na kterých se musí podílet více lidí. Občas dokáží vymyslet úplný zázrak z ničeho.

23. Ti, co vždy poradí

Když budete potřebovat poradit, obraťte se na jedince, kteří se narodili třiadvacátý den v měsíci – jsou to sběrači informací, kteří ochotně posílají své zkušenosti dál. Když si vyberou profesi, jež bude mít vztah k poradenství nebo zpravodajství, stanou se ve svém oboru jedničkami.

24. Vždy oblíbení

Tito jedinci jsou obvykle pro svou laskavost, srdečnost a toleranci velmi respektovaní. Lidé se okolo nich sdružují, protože se v jejich společnosti cítí dobře, nicméně je v tom jeden malý háček. Jejich post vyžaduje hodně energie, a proto si musí pravidelně vyhrazovat čas o samotě.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

25. Moudří a duchovní vůdci

Lidé narození v tento den vždy poznají, co stojí za námahu a co ne. Mnozí z nich studují celý život, přičemž se snaží proniknout co nejhlouběji do psychologie a filozofie. Jsou to moudří lidé, kteří každou diskusi obohatí něčím, co ostatní zaslechnou poprvé. Od středního věku se navíc mohou pro určitý kruh lidí stát duchovními vůdci.

26. Naprostí manipulátoři

Dvacátý šestý den v měsíci se rodí lidé, kteří dokáží druhým vnutit naprosto cokoliv, včetně úplných nesmyslů. Jsou to prostě rození vůdci, kteří se mnohdy snaží řídit ostatní proti jejich vůli. To se jim ale dříve či později nepříjemně vrátí, a proto by si měli dávat velký pozor na to, co dělají. 

27. Rození analytikové

Lidé narození tento den v měsíci dokáží každou situaci nebo problém rozebrat do podrobností a mají skvělý smysl pro spravedlnost. To je většinou nutí zastávat se jedinců, kterým někdo ublížil. Jejich ostrá mysl se však často dokáže příliš unavit, a proto je pro ně důležitá občasná relaxace, během níž budou pouze sami se sebou.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

28. Ti, kteří ignorují slovo ne

Když se něco vymkne kontrole těchto lidí, začnou nadměrně riskovat, aby běh událostí zvrátili – a vždy se jim to povede. Neznají slovo „ne“ stejně tak, jako ignorují, když slyší někoho říkat, že něco nejde. Pokud se ocitnete v problémech, vždy se obraťte na někoho, kdo se narodil dvacátý osmý den v měsíci.  

29. Zodpovědní rádci

Pokud někdo dokáže léčit svými slovy nebo doteky, jsou to právě lidé, kteří se narodili tento den v měsíci. Můžeme mezi nimi často najít doktory, přírodní léčitele, ale i finanční poradce a astrologyjejichž rady jsou vždy předem promyšlené. Tito jedinci mají vždy své srdce otevřené dokořán. Kdo do něj vejde, už tam navždy zůstane.  

30. Neustálí optimisti 

Tento den se rodí neustálí optimisté, kteří jsou vždy oblíbení ve svém kruhu lidí. Je tomu však proto, že jdou na každou situaci rozumně a vždy hledají schůdné východisko, aby se vyhnuli hádkám. Jsou to navíc jedinci, kteří mají neuvěřitelně šikovné ruce, proto mezi nimi najdete šperkaře, malíře, nebo dokonce chirurgy. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

31. Organizátoři všeho druhu

Pokud budete pořádat oslavu, firemní shromáždění nebo například školení, vždy byste měli o pomoc požádat jedince, kteří se narodili tento den v měsíci. Vždy odvedou naprosto precizní práci a mají ohromné tvůrčí nápady, které svou originalitou ohromí každého. Jejich životním posláním je navíc přebírat na svá bedra cizí starosti, takže nebudou mít problém opravdu s ničím.  

Co zajímavého o vás vypověděl váš den narození? 

Zdroj: MyTodaysHoroscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti