Malý chlapeček „překazil“ svatbu svým rodičům. Jakmile se nevěsta blížila k oltáři, rozeběhl se za ní s neobvyklou prosbou

Již tak výjimečný okamžik udělal malý chlapeček svou spontánní reakcí ještě výjimečnější a dojemnější.

Novomanželé si vyměňují během svatby prstýnky i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Svatba je pro většinu snoubenců jedním z nejdůležitějších okamžiků v jejich životě. Přípravám na ni věnují mnoho času, snaží se tento den udělat nezapomenutelným nejen sobě, ale i všem svatebním hostům. Ne vždy však vše proběhne přesně podle plánů a i úplná maličkost může danou situaci zcela změnit. Jiný směr tak nabrala i svatba rodičů malého chlapce, který se rozhodl udělat něco neobvyklého.

Chlapec svou spontánní reakcí dojal nejen matku

Příchod nevěsty je jedním z nejočekávanějších okamžiků svatebního dne. Ta chvíle, kdy započne svůj příchod, a všem přítomným se tak naskytne množnost ji konečně spatřit, je nezapomenutelná. Většina ženichů se při pohledu na svou vyvolenou v nádherných šatech neubrání slzám. Uvědomí si, jak moc svou partnerku milují. Že nyní spojí své životy navždy.

Takto měl daný okamžik probíhat i na svatbě rodičů malého chlapce, který netrpělivě čekal u ženicha. Nervózně přešlapoval na místě a čekal, až se jeho maminka objeví. Když ji konečně spatřil, udělal něco, co nikdo nečekal, čímž dojal nejen své rodiče, ale i všechny přítomné a později i internetové uživatele, jež měli možnost zhlédnout video zachycující jeho reakci zveřejněné na YouTube.

Dítě tak daný okamžik udělalo ještě výjimečnějším

Když totiž chlapeček maminku uviděl, rozpřáhl ruce a s otevřenou náručí se k ní rozeběhl, aby ji mohl obejmout. Chtěl jí takto dokázat, jak je krásná a jak moc ji miluje. Svou nevinností a naprosto spontánní reakcí překvapil všechny přítomné a většině z nich vehnal slzy do očí. A jak danou situaci popisuje i web PositiveVibration, chlapcovo počínání ukazuje silné pouto mezi ním a matkou, které obohatilo již tak významnou událost v životě ženy, tedy její svatbu, a učinilo ji tak ještě výjimečnější.

Video této situace se tak stalo nejen záznamem a vzpomínkou šťastné rodinné události, ale zároveň i připomínkou lásky, radosti, dětské nevinnosti a důležitosti vztahu mezi matkou a dítětem. A to je v životě to nejdůležitější, to je důvod žít. Bohužel ne každá svatba dopadne dle představ novomanželů. Na DámskémDeníku jsme zmiňovali příběh ženicha a nevěsty, kterým svatebčané jejich den svou reakcí zcela zničili.

Co říkáte na chlapcovu reakci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články