Děti jsou mnohdy nevyzpytatelné. Tento chlapeček se hlavou zasekl v zábradlí, jeho otec situaci vyřešil vtipně

Chlapečkovi se zasekla hlava mezi tyčemi zábradlí. Celá situace vypadala neřešitelně, ovšem chlapcova reakce nakonec všechny rozesmála.

chlapec i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na internetu se objevuje obrovské množství fotografií a videí, která jsou natočená především pro pobavení ostatních. Nejzábavnější a nejsledovanější jsou především takové nahrávky, na nichž se objevují buď děti, nebo zvířata. Když je na nich zachyceno obojí, je jisté, že se budete smíchy za břicho popadat. A právě jedno takové video zveřejnili rodiče malého chlapce na sociálních sítích.

Stačí chvilka nepozornosti a dítě se může zranit

Asi jako každá matka i já ráda fotím a natáčím své děti při mnoha běžných, ale i výjimečných činnostech. Dělám to především proto, abych jim v jejich dospělosti mohla ukázat, jací to byli raubíři. Je však pravda, že v dnešní době plné internetu a mobilních telefonů spousta rodičů často zapomíná na pozornost, kterou by měli svým ratolestem věnovat. Je třeba na ně neustále dávat pozor, protože stačí vteřina a může dojít k situaci, při níž by se mohlo dítě velmi vážně zranit, nebo nedej bože dokonce zemřít. O podobných případech jsme se na Dámském Deníku již zmiňovali v minulosti.

K nehodě došlo i v případě malého chlapce, kterému se podařilo strčit hlavu mezi zábradlí. Lehce se mu tam vešla, ale zpět už to bohužel nešlo. Proto musel na pomoc přispěchat otec, který se svému dítěti snažil se všech svých sil pomoci, ale nedařilo se mu to. Snažil se tyče silou roztáhnout, avšak nepohnuly se ani o kousíček. Chlapeček začal velmi plakat. Tatínek mu chtěl pomoci, ale nevěděl jak. Dokonce se zapřel i nohou, aby tak mohl využít více síly, ale bez výsledku.

Celou vtipnou situaci natočila matka na video

Jejich pejsci neustále pobíhali kolem a očividně byli z celé situace velmi nervózní. Když už byl otec na pokraji sil a chtěl svou snahu vzdát a zavolat záchranáře, stal se zázrak. V tu chvíli totiž na syna zavolala jeho matka a on bez jakýchkoli obtíží vytáhl uvězněnou hlavu ze zábradlí a dělal, jakoby se nic nestalo. Chlapeček se začal smát tomu, jak skvěle se mu podařilo svého tatínka napálit. On však jeho radost nesdílel. Vše natočila klukova máma.

Dog tried telling him 🤣

Dog tried telling him 🤣

Zveřejnil(a) Alex Reymundo dne Neděle 17. září 2023

Z videa s názvem „Pes se mu to pokouší říct“ bohužel není jasné, zda byla celá situace naplánovaná chlapcovou matkou, nebo se klouček sám rozhodl své rodiče napálit. Jisté je, že se nahrávka, kterou její hlavní hrdinové sdíleli na Facebooku, mnoha internetovým uživatelům líbila. Má totiž již přes 50 milionů zhlédnutí, 700 tisíc lajků a 14 tisíc komentářů. „Pes se snaží říct tátovi, že je to prank,“ napsal se smíchem jeden z komentujících.

Jak se vám video líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články