Na Charlotte Ellu Gottovou jsou kvůli jménu kladeny vysoké nároky. V životě to prý nemá jednoduché

Pro dceru ikonického zpěváka není snadné uspět v branži, na jejímž vrcholu zářil Karel Gott dlouhá desetiletí. Kdyby začínala jako neznámá dívka, vyhnula by se tlakům.

Nelly a Charlotte Gottovy i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Děti slavných rodičů sice mohou mít na růžích ustláno, ale také možná čelí podezírání z protekce nebo srovnávání. Obzvlášť, když jde o potomka opravdové legendy, jakou byla ikona české hudební scény Karel Gott (†80). Zpěvákova krásná a talentovaná starší dcera Charlotte Ella nedávno oslavila sedmnácté narozeniny. Vyzkoušela si muzikál, ale zřejmě největší popularitu jí přinesl duet Srdce nehasnou, který nazpívala se svým tatínkem.

Od Charlotte se čekávají velké věci

Charlotte se snaží jít ve šlépějích svého otce. Podle blízké osoby z okolí zpěvákovi rodiny to ale prý nemá lehké. Přestože v soukromí žijí Gottovi obyčejný život, jako každá běžná rodina, směrem navenek je dívka i její mladší sestra Nelly Sofie vystavena tlaku médií i veřejného mínění. „Právě kvůli jejich jménu jsou na obě kladeny mnohem větší nároky než na někoho, kdo se vypracovává od nuly a nikdo ho nezná,“ cituje Extra svůj zdroj.

Obstát ve stejné branži, kterou mistr absolutně ovládl, a vyhnout se srovnávání s ním, je skoro nemožné. „Charlotte hudbu miluje, ale nemá k ní takový vztah jako její táta. Nejspíš je to tím, že se od ní čekají velké věci jako od tatínka, zkrátka je pod tíhou očekávání,“ vysvětlil zdroj blízký rodině. Ustát situaci nebude pro sedmnáctiletou dceru zpěváka, jehož věhlas neutrpěl ani po jeho smrti, ani trochu snadné.

Vyrůstá v luxusu, je ale pokorná

Přestože nadaná Charlotte vyrůstá v luxusu je podle zdroje blízkého rodině prý pokorná, stejně jako její otec, který se nikdy nechoval arogantně. To by v profesi, kde jsou zapotřebí ostré lokty, mohlo být na škodu. „Když ztratíš pokoru, ztratíš všechno, říkával mistr. A toho se drží i Charlotte, což je strašně sympatické,“ cituje server svůj zdroj. Obě dcery, které zpěvák přivedl na svět s manželkou Ivanou Gottovou (47), vyrůstají pod drobnohledem.

Karel Gott s dcerami Charlotte a Nelly iZdroj fotografie: Nextfoto

Nechtěná pozornost, která se jim dostává, nemusí být pokaždé příjemná. „Ráda bych poděkovala svým dcerám za jejich odvahu a statečnost a za to, že nám dovolily natáčet a pustily si Olinku Malířovou Špátovou do soukromí. Teď jsou k sobě příliš kritické a věřím, že jednou to velmi ocení a pochopí, že je to krásná vzpomínka na tatínka,“ řekla Blesku matka dívek. Mluvila o natáčení dokumentárního snímku o životě mistra Karel, ve kterém dcery nemohly chybět.

Jak složité to v kariéře mají děti slavných rodičů?

Zdroj: Extra, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články