Tvrdí, že je cestovatel v čase. Jako důkaz prezentuje fotku z roku 5000. Údajně byl v roce 2004 součástí přísně tajného experimentu

Následky globálního oteplování zeměkoule prý budou apokalyptické. Za tři tisíciletí se pod hladinou moře ocitne například americké velkoměsto Los Angeles. Cestovatel má fotku.

Silueta člověka u zeměkoule i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Mrazivý pohled do budoucnosti lidstva odhalil cestovatel časem, který si říká Edward. Muž tvrdí, že byl před téměř dvaceti lety, přesněji v roce 2004, součástí přísně utajovaného experimentu, v jehož rámci byl vyslán na misi do daleké budoucnosti. Má prý důkazy, které zachycují, co tam viděl. Jedním z nich je i fotografie amerického Los Angeles z roku 5000, na níž je velkoměsto zcela pod vodou. Od svého návratu Edward prý pracuje se všemi svými fotografickými materiály v laboratoři.

Velkoměsto bude kompletně pod mořem

Edward se z budoucnosti vrátil, aby informace, jež posbíral, zanalyzoval a zveřejnil. Chce světu ukázat, že města budou za 3000 let v důsledku apokalyptických klimatických změn potopena pod mořem. V budoucnosti to prý viděl na vlastní oči. „Stál jsem na obrovské dřevěné plošině. Nejen já, domy, budovy, samozřejmě všechno ze dřeva. A potom jsem si uvědomil, že je to stejné město – Los Angeles –, ale pod vodou,“ říká Edward ve videu kolujícím po sociálních sítích.

Edward, jehož tvář je ve videu rozmazaná a hlas zkreslený, protože si nepřeje být identifikován, byl natočen údajně v Arménii. Tím, že otevřeně mluví o tom, co v budoucnosti lidstvo čeká, prý riskuje. Tvrdí, že na cestu časem byl vyslán v roce 2030 z laboratoře v Los Angeles, kde pracoval. Na své pouti potkal prý také jiné lidi. „Zeptal jsem se jednoho muže v roce 5000, co se stalo, že je svět pod vodou. Odpověděl, že roztály ledovce a přišla apokalyptická povodeň,“ uvedl Edward.

Cestovatel varuje před mimozemským útokem

Cestovatel časem odhalil další skutečnosti. Podle něj například bude v roce 2030 prezidentkou Spojených států Amerických Yolanda Renee Kingová. „Je to vnučka Martina Luthera Kinga mladšího. V té době jí bude 21 let, ale mezi tím bude schválen nový zákon, který v podstatě umožní, aby se i mladší lidé mohli stát prezidentem,“ cituje Edwarda britský deník Mirror. V současné době musí být kandidátovi na post amerického prezidenta nejméně 35 let.

Obskurní předpovědi samozvaných cestovatelů časem nejsou ničím neobvyklým. Například tiktoker, který si říká Cestovatel časem z budoucnosti, tvrdí, že je z roku 2491, a informuje lidstvo o tom, co ho čeká. Jeho bizarní příspěvky se točí kolem mimozemských bytostí; ty údajně plánují rozpoutat válku s lidmi. Podle většiny vědců ale něco jako stroj času existuje jen ve fantazii autorů knih a filmů. „Ale matematika cestování v čase ovlivňuje věci, které používáme každý den, například satelity GPS,“ uvedla NASA.

Co si myslíte o tvrzení cestovatele časem?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články