Černošce se narodilo bílé miminko s pomněnkově modrýma očima. Jedinečný případ lékaři nedokáží vysvětlit

Tato černoška byla maminkou již dvou dětí, když otěhotněla potřetí. Narodila se jí však dcera s bílou pletí, zrzavými vlasy a modrýma očima.

i Zdroj: Se souhlasem Emma Lake
                   

Žena měla již dvě děti, když se seznámila se svým bělošským partnerem. Obě děti měly tmavou pleť, proto si mysleli, že pleť jejich další dcery na tom bude podobně. Pár dní po narození malé slečny však rodiče začali pochybovat. A nemýlili se. Pleť jejich dcerky už zůstala světlá. Maminka tak musí čelit mnoha otázkám při každé procházce se svojí dcerou, která je středem pozornosti.

Narodila se v Německu

Malá Andrea se narodila v Německu, kde bělošské děti nejsou žádnou zvláštností. To by však její sourozenci a matka nesměli být černoši. Tento fakt ohromil nejen rodinu, ale také lékaře a fascinuje to pochopitelně rovněž další osoby. Nicméně lékaři se zalekli nejvíce. Po porodu proto dítě raději pečlivě zkontrolovali. Chtěli si být totiž stoprocentně jistí, že Andrea nemá nějaké vzácné onemocnění pokožky. Tato verze se naštěstí vyloučila.

iZdroj: Se souhlasem Emma Lake

To, že se černošské matce narodila holčička s rusými vlasy, světlou pokožkou a modrýma očima, pochopitelně nenechává v klidu ani přátele celé rodiny. Ti si prý dělají legraci. „Říkají, že někde venku je maminka, která hledá své ztracené dítě,“ přiznala matka dívky, která už si na podobné vtípky zvykla. Ačkoli má dítě otce bělocha, není obvyklé, aby byl gen matky takto slabý. Odborníci však raritu umí vysvětlit.

Předci v Evropě

Rodina prý pátrala, zda má maminka malé slečny nějaké předky mezi bělochy. Avšak nenašla jedinou stopu. Přesto se ale odborníci shodují, že právě předci mohou být důvodem bílé pleti její dcery. Lidé afrického původu mají totiž ve mezi svými předky stopy Evropanů. Právě to může být vysvětlením. Důvod však může být ještě jednoduší. Zkrátka se mohlo stát, že dívka získala, co se barvy pleti týče, jen geny z rodiny svého otce, jenž je běloch a pochází z Německa.

iZdroj: Se souhlasem Emma Lake

„Pochopitelně ji milujeme a na tom, jak vypadá, nezáleží,“ vysvětlila žena, která je šťastná, že jsou všechny tři její dcery zdravé a šťastné. Vzhled malé Andrejky byl šokem i pro její starší sestřičky. Ty si však po čase rovněž zvykly a dnes již s úsměvem na tváři odpovídají na zvídavé dotazy svých spolužáků. O svoji malou sestřičku pečují s láskou. Vzhledem k jejich velkému věkovému rozdílu tak mamince velmi pomáhají s veškerou péčí.

Jaký podobný případ znáte?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla