Bývalý Hanychové Adam Raiter se vyjádřil k jejímu vztahu se Soukupem: „Tohle šílené kombo nemuselo dopadnout dobře“

Přestože se modelka nerozešla s potetovaným svalovcem, se kterým si pořídila drahý obytný vůz, úplně hladce, v současnosti je jejich vztah už bezproblémový a přátelský.

Expartner Agáty Hanychové Adam Raiter i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Potetovaný umělecký truhlář Adam Raiter se pravidelně objevoval na televizních obrazovkách coby protagonista reality show Survivor. Mediální známost mu ale zajistil spíš vztah s Agátou Hanychovou. Přestože se nakonec rozešli, v současnosti spolu vycházejí dobře. „Za mě jsme přátelé. Známe se, pozdravíme se a klidně pokecáme. Je to i ze strany Agáty, když jsme se potkali, tak mi řekla, že mě má ráda. Za mě je to všechno v pořádku,“ řekl Raiter Extra.

Rozchod takovou idylkou nebyl

Jejich vztah ale nebyl tak zalitý sluncem, jak se teď může zdát. Když spolu modelka s truhlářem ještě randili, dokonce si pořídili drahý karavan, se kterým chtěli jezdit po světě. Pak ale následoval rozchod a bezproblémová idylka to pravděpodobně nebyla. „Ano, rozešli jsme se. Na rozdíl od něj jsem dospělá a nedala jsem mu unfollow jako on mně. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat,“ cituje tehdejší vyjádření Hanychové server Kafe.

Karavan si modelka nechala a měla s ním své plány. „Obytňák je můj, platila jsem ho, takže si ho nechám, stojí mi na zahradě. Sháním truhláře, který by mi pomohl s dokončením interiéru. Prostě budu jezdit sama s dětmi,“ dodala. Nakonec ale všechny plány šly stranou. Jako blesk z čistého nebe loni prosvištěla médii překvapivá informace o tom, že úspěšná influencerka a matka tehdy dvou dětí začala randit s o šestnáct let starším mediálním magnátem Jaromírem Soukupem.

Z toho vztahu byl cítit průšvih

Informace o nové lásce modelky, která si v minulosti potrpěla spíš na mladší muže, zaskočila i jejího bývalého partnera. „Doufám, že jim to klape. Víme, kdo je Soukup, víme, kdo je Agáta. Je to zajímavé, šílené kombo, které nemuselo dopadnout dobře. Když člověk na začátku viděl tu kombinaci, tak z toho byl cítit průšvih. Myslím, že nejsem sám, kdo takhle reaguje,“ cituje svalovce Raitera server TN.cz.

Nadšená ze vztahu s šéfem televize Barrandov nebyla v jednu chvíli ani modelčina matka herečka Veronika Žilková. Sama řešila problémy s rozpadem svého dlouholetého manželství s diplomatem Martinem Stropnickým a Soukup se do bolavého místa své budoucí tchyně strefoval ve svém pořadu. „To by člověk nevěřil, jak soukromý život může těžce poškodit kariéru nadějného politika, respektive rozzuřená bývalá manželka,“ rýpnul si do Žilkové. Nakonec se ale jejich vztahy vyladily.

S herečkou oznámili rozchod

Zdá se ale, že po boku Soukupa je Hanychová šťastná. V dubnu se jim narodila dcera Rozárka a v médiích se objevily i spekulace, že pár chystá veselku. Bývalý partner modelky Raiter momentálně s nikým nerandí. V únoru na sociálních sítích oznámil, že se rozešel s herečkou Radkou Pavlovčinovou. Ale nedávno se spolu objevili na premiéře hry Bavič v Divadle Bez zábradlí, a dokonce společně trávili velikonoční prodloužený víkend mimo Prahu.

Co si myslíte o vztahu Hanychové a Soukupa?

Zdroj: Extra, TN.cz, Kafe
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články