Bývalá ruská špiónka tvrdí, že dokáže svést každého muže. Umění manipulace jí nikdo nemůže popřít

Jako agent ženského pohlaví byla trénována jinak. Dnes sdílí svůj příběh a s ním i své zbraně na mužské pohlaví.

Špionka u auta i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když se řekne špion, tak si každý představí svalnatého muže ve stylu Jamese Bonda. Speciálně vycvičeného zabijáka s oslňujícími bojovými schopnostmi, který dokáže přežít kdekoliv a zabít kohokoliv. Jenomže co když je touto osobou žena? Žena, která svou práci nevykonávala pomocí násilí, ale naopak svého šarmu. Řeč je o Alii Roze, sedmatřicetileté bývalé špiónce.

Zamilovala se do oběti

Aliin životní příběh je zajímavější, než by se mohlo na první pohled zdát. Narodila se v SSSR a již v době dospívání započala svou špionskou kariéru. V roce 2004 získala svou první misi, jejímž cílem bylo svést vůdce zločineckého gangu. Ve zkratce měla předstírat, že se živí prostitucí. Ona se však zamilovala do své oběti, byl jí Rus jménem Vladimir. Jednou ji dokonce ochránil před svými druhy.

Pohádka se však nekonala. Vladimir zemřel a Alia následně potkala ruského oligarchu. Za toho se o dva roky provdala a měla s ním syna. Její manžel byl však uvězněn a ve vězení také zemřel. Alia tehdy uprchla z Moskvy se synem. Aktuálně žije v Los Angeles a v Rusku nebyla již deset let. Podle svých slov dokáže okouzlit každého příslušníka opačného pohlaví svými ženskými zbraněmi.

Na prvním místě sebeúcta

Největší důraz klade Alia na sebevědomí a jeho rozvoj u každé ženy. Měly by budovat svou sebelásku a sebeúctu. Zadruhé doporučuje se nezaměřovat striktně na svůj zevnějšek. Vaše kouzlo by mělo vyzařovat z vaší osobnosti, z vašeho charisma. Ne z plastických úprav a diet. To všechno děláte pouze pro sebe, ne pro jiné. Zatřetí byste si měly zvolit ten správný cíl.

Rudé náměstí v Moskvě iZdroj fotografie: Depositphotos

Nezahazovat se s muži, kteří nestojí za vynaloženou energii k jejich získání. Hledání partnera považuje za hru s evolucí. Muži jsou podle jejího názoru lovci, kteří netouží po snadné kořisti. Chtějí nedostupnou ženu, která pro ně představuje vzácný úlovek. Svůj cíl byste si měly vybrat podle svých zájmů a koníčků. Ty vám také poodhalí místa, kde na pana božského můžete narazit.

A jaké jsou vaše tipy na to, jak si získat muže?

Zdroj: NYPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články